X

Binance Yeni Kampanyası ile 5.000 Dolar Ödül Dağıtıyor!

Binance yeni airdrop kampanyasını duyurdu.
20:25
28 Aralık 2020

Dünyanın lider kripto para borsalarından Binance, oldukça kötü geçen bir yıl sonrasında 2021 yılına özel bir sürpriz hazırladı. Binance tarafından yayınlanan etkinlik duyurusunda, yeni yılı kutlamak için tam olarak 5.000 dolarlık bir ödül dağıtılacağı belirtildi.

Binance, 5.000 Dolar Dağıtıyor

Binance’in 5.000 dolarlık ödülü 5 farklı kişiye 1.000 dolar değerinde BNB şeklinde dağıtılacağı açıklandı. İstenen şartlar ise şu şekilde sıralanmakta:

  1. Binance’i Twitter üzerinden takip edin,
  2. Binance’in çekiliş gönderisini RT’leyin,
  3. 2021 yılına dair kripto para hedefinizi #BinanceResolution etiketi ile paylaşın.

Binance, yarışmanın 3 Ocak tarihinde biteceğini duyurdu. Binance CEO’su Changpeng Zhao ise ilgili gönderinin altına kendi hedefini yazdı. Ünlü CEO, kendi hedefinin %10 kabule ulaşmak olduğunu ifade etti. Bu da  yaklaşık 780 milyon kişinin kripto para sahibi olması anlamına geliyor.

Kredi kartıyla bitcoin ve kripto para satın almak için Cex.io'ya bu linkten üye olarak komisyon avantajlarından yararlanabilirsiniz.

binance kripto para

Aslında Binance’in yeni yıla özel yaptığı tek kampanya bu değil. Önde gelen kripto para borsası kısa süre önce başka bir kampanya daha duyurdu. Binance, Twitter üzerinde çekiliş gönderisini RT eden kullanıcılara 500 dolara kadar BNB vereceğini belirtti. Toplamda ise 1.400 dolarlık ödül dağıtılacağı belirtildi.

Binance Hesabınızı Hemen Açın

Binance’in bu ve buna benzer birçok kampanyası ve airdrop etkinliği oluyor. Özellikle kripto para sektörüne yeni giren yatırımcılar bu etkinliklerden ciddi kazançlar elde edebilirler. Kripto para sektöründe para kazanmanın birden fazla yolu var ve bunlardan birisi kesinlikle Binance gibi büyük borsaların yaptıkları programlar.

Binance’in kampanyalarının büyük bir kısmına katılmak için ise Binance hesabına sahip olmanız gerekiyor. Binance üyeliğini buradaki link üzerinden açabilir ve yapacağınız işlemlerden komisyon indirimi elde edebilirsiniz. Kripto para sektörünün özellikle Bitcoin’in 28.000 dolara kadar yükselmesinden sonra elde ettiği tanınma, Binance’in yaptığı çekilişlerin de devamının geleceğine işaret etmekte. Bunlardan en hızlı şekilde haberdar olmak ve katılım sağlamak için ise olabildiğince çabuk hesap açmak yararınıza olabilir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar