X

Gifto Coin Nedir?

Gifto, ETH tabanlı bir hediyeleşme protokolüdür.
18:11
28 Aralık 2020

Gifto Coin (GT), Ethereum tabanlı bir merkeziyetsiz sanal hediyeleşme protokolüdür. Asian Innovations Group tarafından hayata geçirilen proje, kullanıcıların birbirlerine sanal hediyeler alabilmelerini ve bunları ERC-20 tabanlı GIFTO ile yapabilmelerini sağlıyor.

Gifto (GTO) Nedir?

Gifto Coin sayesinde kullanıcıların herhangi bir sosyal medya platformunda birbirlerin hediye gönderebilmeleri artık mümkün. İçerik üreticileri de bu konuda ödüllendirilebilir ve isteyenler istediği içerik üreticilerine ödül gönderebilir. GIFTO’nun buna ek olarak Upbit kripto para borsasının 20 milyon kullanıcısını da kendi yararına kullandığı ve bunlardan faydalandığı bilinmekte.

GTO Coin Yorum

GTO Coin bu yazının kaleme alındığı an itibarıyla 433. sırada yer alıyor. Gifto’nun zirve dönemi ise Mayıs 2018 tarihinde kalmış gibi gözüküyor. Dolaşımda 1 milyar adet toplam arzın 770 milyonu bulunuyor ve son 24 saat içerisinde Gifto’nun 30 milyon dolarlık hacmi var. Bütün bunlar söz konusu kripto para biriminin hala kullanıldığını ve sosyal medyada yere sahip olduğunu göstermekte.

300'den fazla kripto para ile al-sat yapmak, lending ve staking'den kazanç sağlamak için bu linkten Binance'ye üye olabilirsiniz.

Gifto Coin Nasıl Alınır?

GTO  Coin almak için ne yapmak gerekiyor?  Binance bu konuda kullanıcıların tercih edeceği en popüler platform olarak ön plana çıkıyor.  Binance’in sunduğu likidite ve güvenlik de yatırımcıların burayı tercih etmesine etki etmekte. Binance üzerinde bunun GTO olarak listelendiği görülüyor.

  • GTO Coin satın almak için ilk olarak borsaya TL bakiyesi atmak veya bunun yerine kullanılabilecek bir kripto para almak gerekiyor. Bunun için önce Binance ana sayfasına girip, sol üstte yer alan “Kripto Al” seçeneğinden “Kredi/Banka Kartı” sekmesine tıklayın.
  • Açılan sekmede ne kadar TRY ile işlem yapmak istediğiniz seçip, Coin kısmından Bitcoin’i yani BTC’yi işaretleyin.
  • BTC aldıktan sonra yine sol üstteki “Al-Sat” seçeneğini önizleyin “Klasik” sekmesine tıklayın.
  • Açılan kısımda sağ üstten BTC sekmesini seçerek, arama butonuna GTO yazın ve altta açılan GTO/BTC çiftini seçin.
  • Daha sonra ortadaki “GTO AL” sekmesine gelip, almak istediğiniz miktarı girin.
  • İstediğiniz miktarı girin ve işleme onay vererek GTO Coin alma işlemini tamamlayın.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar