Binance Yaptığı IEO’lar ile Diğer Borsalara Fark Attı!

Binance, IEO ile satışa çıkardığı token'lerin sağladıkları yatırım getirisi konusunda diğer borsalara fark attı.
19:02
23 Mayıs 2019
Okuma Süresi: 2 Dakika

Dünyanın en büyük kripto para borsalarından birisi olan Binance, 2019 yılında IEO furyasını başlatan platform olmanın yanı sıra bu konuda zirveyi de resmen ele geçirmiş durumda. İlk olarak 2019 yılının başlarında Tron (TRX) ile ortaklaşa bir şekilde BitTorrent Token‘in (BTT) satışını yapan Binance, daha sonra Fetch.AI, Celer, Matic ve en son da henüz satışı yapılmamış Harmony ile yoluna devam etme  kararı aldı.

Özellikle BTT ve Matic ile inanılmaz bir yükseliş elde eden Binance, IEO ile piyasaya sürülen token’lerin sağladığı getiri ve kazanç konusunda birçok kripto para borsasını geride bırakmayı da başardı. Binance’nin satışını yaptığı token’lerin yatırımcılara ne kadar kazandırdığı ile ilgili detaylı haberi buradan okuyabilirsiniz.

Binance Birinci, OKEx İkinci Sırada

 Ceteris Paribus tarafından hazırlanan yukarıdaki grafikten de anlaşılabileceği üzre MATIC yatırımcıları yaklaşık %870, BTT yatırımcıları yaklaşık %869, CELR yatırımcıları %139, Fetch.AI yatırımcıları ise %128 civarında bir getiri elde etti.

Binance’nin en büyük rakiplerinden olan Malta merkezli kripto para borsası OKEx ise token satışlarından ortalama %272’lik getiri sağlaması ile ikinci sırada yer alıyor. OKEx‘in satışını gerçekleştirdiği Blockcould (BLOC) projesi %399, Allive (ALV) projesi ise %145 getiri sağladı.

Başka bir dev kripto para borsası Huobi Global tarafından yapılan Top Network (TOP) token’inin satışı ise %417’lik bir yükseliş ile başka bir önemli IEO olarak öne çıkmakta.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar