X


Binance.US, iOS Uygulamasının Beta Testini Herkese Açtı!

Binance US, iOS uygulamasının beta testini bütün kullanıcılara açtı.
09:00
31 Aralık 2019
Okuma Süresi: 2 Dakika

Lider kripto para borsalarından Binance’in sadece ABD içerisindeki kullanıcılarına hizmet veren birimi Binance US, iOS tabanlı mobil uygulamasının beta testini tüm kullanıcılara açtı.

Binance US Mobil Uygulamalara Hız Verdi

30 Aralık tarihinde yayınlanan bir tweet ile durumu açıklayan Binance, özel beta testin oldukça başarılı geçtiğini ve şimdi bütün kullanıcıların iOS uygulamasını test etmeye davet edildiğini belirtti. Binance US’in özel beta testi 18 Aralık tarihinde başlatılmış ve bunun daha geniş çaplı bir müşteri kitlesi ile buluşmadan önce çeşitli hataları varsa tespit edilmesi hedeflenmişti.

Yeni yeni gelişen bir kripto para borsası konumunda olan Binance US, geçtiğimiz haftalarda Android tabanlı cihazlar için geliştirdiği uygulamayı da özel beta test aşamasına dahil etmişti. Uygulamaları test eden ve hatalar veya eksikler bulan kullanıcıları ödüllendirmeyi de amaçlayan Binance, görünüşe göre bu amacına ulaştı.

Binance kripto para borsası her zaman sektörün bir adım önünde olmayı başardı ve bu en son duyurulardan da görülebiliyor. 1 Ocak tarihinde yapılacak olan Ethereum‘un Muir Glacier hard fork’unu destekleyeceğini belirten Binance, bütün ETH yatırma ve çekme işlemlerinin belirli bir süre durdurulacağını da açıkladı. İlgili haberi buradan okuyabilirsiniz.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar