X


Binance Son Günlerin Popüler 2 Altcoin’ini Listeledi!

Binance kripto para borsası DeFi tabanlı iki kripto parayı listeledi.
14:32
23 Temmuz 2020
Okuma Süresi: 1 Dakika

Ticari hacme ve kullanıcı sayısına göre dünyanın en büyük kripto para borsalarından birisi olan Binance, vadeli işlem platformuna yaptığı listelemelerden sonra şimdi de spot işlem platformu için iki önemli listelemede bulunduğunu açıkladı. Son dönemde özellikle Ethereum ağı tabanlı DeFi (merkezsiz finans) projelerinin ciddi bir ivme yakaladığı biliniyor.

Binance, Maker ve Dai’yi Listeledi

Binance de DeFi sektörü bu kadar popüler değilken bile adından söz ettiren iki önemli projeyi, Maker ve Dai’yi listelediğini açıkladı. Maker ve Dai hakkında detaylı bilgi almak için Maker Nedir ve Dai Nedir yazılarımıza göz atabilir ve bu listelemenin neden bu kadar önemli olduğunu daha net görebilirsiniz.

Binance tarafından yayınlanan duyuruya göre MKR/BNB, MKR/BTC, MKR/BUSD, MKR/USDT işlem çiftlerinin yanı sıra Dai için de DAI/BNB, DAI/BTC, DAI/BUSD ve DAI/USDT işlem çiftleri listelenecek. İşlem çiftleri için bu yazının kaleme alındığı an itibariyle para yatırma işlemleri başlatıldı.

Binance, iki popüler altcoin’in listelenmesi için ise herhangi bir işlem ücreti alınmadığını belirterek bu iki projenin topluluktan gelen talep doğrultusunda listelendiğini göstermiş oldu.

Maker, Binance listelenmesinin etkisiyle bu yazının kaleme alındığı an itibariyle %8, Dai ise %2 artış yaşamakta. Yapılan bu listelemeler aslında ilerleyen günlerde de DeFi tabanlı adımlar atılabileceğini gösteriyor.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar