X

Binance, Ethereum Ağı Cüzdan Bakımını Duyurdu: İşlemler Geçici Olarak Askıya Alınıyor

Binance resmi hesabından yapılan açıklamaya göre Ethereum cüzdan bakımı yaklaşık 2 saat sürede gerçekleştirilecek.
18:15
2 Aralık 2021
Okuma Süresi: 2 Dakika

İşlem hacmi bakımından dünyanın en büyük kripto para borsası Binance, Ethereum (ERC20) için cüzdan bakımı duyurusunda bulundu. Ethereum ağındaki cüzdan bakımı gereğince bazı işlemler geçici süreliğine askıya alınacak.

Binance, Cüzdan Bakımı Gerçekleştirecek

Binance resmi hesabından yapılan açıklamaya göre Ethereum cüzdan bakımı yaklaşık 2 saat sürede gerçekleştirilecek. Ethereum (ERC20) üzerinde yatırma ve çekme işlemleri 03.12.2021 tarihinde TSİ 10.55 itibarıyla askıya alınacak.

Bakım tamamlandıktan sonra yatırma ve çekme işlemleri tekrar açılacak. Öte yandan bu duyurunun devamına ithafen başka bir duyuru yapılmayacağı belirtildi.

Ethereum’da Son Durum

En popüler ikinci kripto para birimi Ethereum, kripto para piyasasındaki toparlanma havasını en iyi değerlendiren varlıklardan biri oldu. ETH, kısa sürede 4.800 dolara kadar tırmanırken yatırımcılarını sevindirdi. Ancak genel piyasa trendinin belirsizliği ve yeni COVID varyantı etkilerinin hissedilmesi dolayısıyla popüler kripto para rallisine devam edemedi.

Ancak yine de Ethereum, 4.400 doların üzerinde kalarak güçlü bir duruş sergiledi. Ethereum fiyatı, bu yazının kaleme alındığı an itibarıyla 4.566 dolar seviyelerinden alım satım işlemi görüyor.

Son zamanlardaki Ethereum adımları, popüler kripto paraya yükseliş ivmesi kazandırdı. ETH yakım oranlarının devasa boyutlara ulaşması, kurucu ortak Vitalik Buterin’in gas fee ve ölçeklenebilirlik sorunlarını ele alması, kurumsal yatırımın Ethereum’a kayması gibi önemli faktörler lider altcoin’in katalizörleri oldu.

Lider kripto para birimi Bitcoin, 57.000 dolar seviyelerindeki seyrini sürdürürken kripto para piyasasının popüle altcoin’leri dalgalı fiyat hareketleri sergiliyor.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar