X

Popüler Kripto Para Floki Inu (FLOKI), Dev Bundesliga Ekibi İle Anlaşmaya Vardı

Bayer Leverkusen, formasında Floki Inu logosunu taşıyacak.
18:35
2 Aralık 2021
Okuma Süresi: 2 Dakika

En popüler şaka kripto paralardan biri olan Floki Inu (FLOKI), Bundesliga ligi ekiplerinden Bayer Leverkusen ile anlaşmaya vardı. Twitter üzerinden açıklanan duyuruya göre Bayer Leverkusen, formasında FLOKI logosuna yer verecek.

Floki Inu, Bayer Leverkusen İle Anlaştı

Almanya futbol ligi Bundesliga’nın en köklü ekiplerinden biri olan Bayer Leverkusen, formasında Floki Inu logosunu taşıyacak. Floki Inu, meme coin kategorisindeki üçüncülük iddiasını korurken reklam konusunda önemli gelişmeler kaydetti.

Hype tabanlı bir kripto para olan Floki Inu, bilinirliğini artırmak adına önemli adımlar atıyor. Popülarite kazandırma çabaları meyvelerini verirken bu adımların sıklığı dikkat çekiyor. Floki Inu (FLOKI), en çok izlenen futbol liglerinden biri olan Bundesliga’da boy göstererek ilgi çekmeye çalışacak.

Floki Inu, geçtiğimiz dönemde Londra’da otobüs, tramvay ve metro hatlarındaki reklamıyla ön plana çıkmıştı. Ancak reklam hizmeti veren şirket, daha sonra Floki reklamları nedeniyle soruşturma altına alınmıştı. Floki, daha önce küçük ölçekli futbol kulüplerinde boy göstermişti ancak Bayer Leverkusen, bu alanda önemli bir adımı temsil ediyor.

Floki Inu Fiyatında Son Durum

Floki Inu fiyatı, son 24 saatlik zaman diliminde %13’ün üzerinde artarak 0.0001998 dolara kadar tırmandı. Günlük işlem hacminde ise %60’ın üzerinde artışlar kaydedildi. Floki Inu, Dogecoin ve Shiba Inu’nun meme coin kategorisini domine etmesine aldırmayarak ilk üçteki yerini sağlama almak istiyor.

FLOKI, yaklaşık bir ay önce 0.0003437 dolara dokunarak tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaşmıştı. FLOKI, ATH seviyesinin %41 uzağında işlem görürken reklam çalışmalarının yoğunluğu popüler kripto paranın momentum arayışına cevap aramaya devam etmektedir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar