X


Ucuz ve Potansiyelleri Yüksek! Kevin Cage Az Bilinen 2 Kripto Mücevheri Duyurdu!

Ünlü analist tarafından paylaşılan bu altcoin ne gibi faydalar üretiyor, zamanla fiyatını katlayabilir mi?
19:45
2 Aralık 2021
Okuma Süresi: 2 Dakika

Küresel ölçekte takip edilen kripto para analisti Kevin Cage takipçileriyle paylaştı. Bu iki altcoinin gözden kaçan mücevherler olduğunu düşünen analist yüksek fiyat potansiyelleri olduğunu söylüyor. Peki bu altcoinler hangileri ve neden bu kadar özeller? Devamını okumadan önce analistlerin de yanılabileceğini ve araştırma yapmadan hiçbir yatırıma yeltenmemeniz gerektiğini hatırlatıyoruz.

Kilt Protocol (KILT)

İlk sırada Web 3.0’a odaklanan bir veri protokolü bulunuyor. Kilt Protocol (KILT) kişisel verileriniz üzerindeki kontrol yetkisini sadece size tanıyor. Bireysel bir çözümden daha ziyade bu protokolün veri saklama açısından getirdiği faydayı ele almak gerekiyor. Kurumlar, nesneler ve yapay zeka uygulamaları da bu protokol aracılığıyla güvenli veri erişimi sağlayabilir.

Kevin Cage ise bu girişimin Metaverse projelerinde KYC doğrulamaları için yoğun olarak kullanılacağını düşünüyor. Yani KILT ile oluşturulan dijital kimlikler aslında dijital dünyada çok fazla işimize yaracak. En azından Kevin bunu iddia ediyor. Analiste göre girişimin enerji, sağlık ve bankacılık sektörlerinde daha şimdiden çok fazla iş ortağı oldu.

Video paylaşıldığı sırada 10 dolar olan KILT, yazı hazırlanırken 8 dolara kadar gevşemiş görünüyor. Tokenin henüz 1 aydır piyasalarda olduğunu da unutmamak gerekiyor.

Casper (CSPR)

CBC spesifikasyonuna dayanan ilk canlı hisse kanıtı blockchain’dir.

Ethereum (ETH) ağının daha iyi bir alternatifi olabilir. Birçok insan Casper’ı Ethereum 3.0 veya Ethereum’un son evrimi olarak adlandırıyor”.

Highway isimli yeni konsensüs protokolünü getiren Casper ağ güvenliğini artırdığını düşünüyor. Düğümlerin güvenlik eşiklerini değiştiren bu yeni model daha önce farklı blockchainlerde yapılmayanı yaparak kendini benzersiz yapıyor.

“Casper, günümüzde blockchain teknolojisinin kurumsal ve geliştirici tarafından benimsenmesini hızlandırmak ve gelecekte kullanıcı ihtiyaçlarını karşılamak üzere gelişmek üzere tasarlanmıştır.”

Girişim kendisini tam olarak böyle tanımlıyor. Yazı hazırlandığı sırada her bir CSPR 0,192 dolardan alıcı buluyor ve CMC verilerine göre 500 milyon doların üzerinde piyasa değeri var.

Sorumluluk Reddi: Bu yazıda yer alan bilgiler kesinlikle yatırım tavsiyesi içermez. Yatırımcılar, kripto para birimlerinin yüksek volatilite ve dolaysıyla risk taşıdığının farkında olmalı, kendi araştırmaları doğrultusunda işlemlerini gerçekleştirmelidir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar