X


Binance Duyurdu! Bu 5 Altcoin’i Listelerken Bu İkisini Delist Edecek

Binance, geçtiğimiz saatlerde bu 7 kripto para birimine yönelik önemli bir duyuru yaptı. İşte Binance’in yaptığı duyurunun detaylar
12:00
20 Mayıs 2022
Binance Duyurdu! Bu 5 Altcoin'i Listelerken Bu İkisini Delist Edecek
Okuma Süresi: 2 Dakika

Popüler kripto para borsası Binance, geçtiğimiz saatlerde bu 7 kripto para birimine yönelik önemli duyurular yaptı. İşte Binance’in yaptığı duyurular ve detayları.

Binance Bu 5 Altcoin Çiftini Listeliyor

Piyasa hacmi bakımından dünyanın en büyük kripto para borsası olan Binance, geçtiğimiz saatlerde yeni bir duyuru yayınladı. Binance yayınladığı bu duyuruda 5 yeni altcoin çifti için destek ekleyeceğini açıkladı.

Popüler kripto para borsası tarafından yayınlanan duyuruya göre, Cross Margin’e DYDX, FTT, KAVA ve VOXEL ticaret çiftleri ve İzole Margin’e yeni bir TROY ticaret çifti ekledi.

Binance’in yayınladığı duyurunun tamamı şu şekilde;

Binance, Cross Margin’e yeni DYDX, FTT, KAVA ve VOXEL ticaret çiftleri ve İzole Margin’e yeni bir TROY ticaret çifti ekledi.

Yeni Cross Marj Çiftleri: DYDX/BUSD, FTT/BUSD, KAVA/BUSD, VOXEL/BUSD.
Yeni İzole Marj Çifti: TROY/BUSD.

En güncel marjinal varlıkların listesi ve belirli limitler ve oranlar hakkında daha fazla bilgi için lütfen Marj Verilerine bakın.

Bu İki Altcoin Delist Ediliyor

Popüler kripto para borsasının yaptığı listeleme duyurusuna ek olarak Binance, iki işlem çiftini de platformdan delist edeceğini açıkladı. Yapılan duyuruda YFI ve YFII‘nın 25 Mayıs tarihinde Türkiye saatiyle 05.00’da delist edileceği bildirildi.

Borsa delist duyurusunda ise şu ifadelere yer verdi;

Ek olarak Binance Margin, YFI ve YFII’yi 2022-05-25 02:00 (UTC) itibarıyla Cross Marj’dan ödünç alınabilir varlıklar olarak listeden çıkaracaktır.

Kaldırılacak Cross Teminat Çiftleri: YFI/BUSD, YFI/BTC, YFI/USDT, YFII/BTC, YFII/USDT.

Lütfen aklınızda bulundurun:

Kullanıcılar yine de yukarıdaki varlıkları Binance’de bulunan diğer ticaret çiftlerinde takas edebilir. 2022-05-23 02:00’de (UTC), Binance, YFI ve YFII için cross marjlı borçlanmayı askıya alacaktır.

Binance, 2022-05-25 02:00’de (UTC) kullanıcıların pozisyonlarını kapatacak, otomatik ödeme yapacak ve YFI/BUSD, YFI/BTC, YFI/USDT, YFII/BTC ve YFII/USDT’de bekleyen tüm emirleri iptal edecek. Daha sonra bu çiftleri Çapraz Marj’dan kaldıracağız.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar