X


Binance CEO’sundan Kriptolar ve Kurumsal Yatırımla İlgili Önemli Açıklama!

Binance CEO'su Changpeng Zhao yaptığı açıklamalarda borsadaki kurumsal kullanıcı sayısının sürekli arttığını dile getirdi.
11:25
16 Eylül 2021

Binance CEO’su Changpeng Zhao kısa süre önce South China Morning Post’a yaptığı açıklamalarda, finansal kurumlar için “büyük zamanın” geldiğini dile getirdi.

Kurumsal Yatırımcılar

Zhao’ya göre şu anda işlem hacmi bakımından en büyük kripto borsası konumunda bulunan Binance’e sürekli artan sayıda kurumsal yatırımcı geliyor. Binance patronu, geleneksel finansal hizmet firmalarının ve geleneksel risk sermayesi yatırımcılarının kripto para birimi alanına katıldığını da ifade ediyor.

CEO konuyla ilgili kullandığı ifadelerde, kurumsal firmaların tüm yatırımlarının yüzde 100’ünü hemen kripto paralar aktarmadığını ancak kripto paralar ile ilgilendiklerini dile getiriyor.

Kredi kartıyla bitcoin ve kripto para satın almak için Cex.io'ya bu linkten üye olarak komisyon avantajlarından yararlanabilirsiniz.

Kriptoların Kullanım Durumları

Zhao, kriptonun daha önce hayal bile edilemeyen birçok kullanım durumuna sahip olabileceğini ifade ediyor. Ayrıca CEO, Binance’in NFT ekibinin birçok yaratıcıyla görüşmelerde olduğunu iddia ederek, non-fungibe token pazarının “çok büyük” olacağına inandığını da ekliyor.

Bunlara ek olarak CZ, son düzenleyici kısıtlamalara değinirken, Binance’in düzenleyicilerle çalışmak için bir genel merkeze sahip olması gerektiğini de belirtiyor ve “Merkezi bir borsa yürütürken, düzenleyicilerle iyi çalışmak için merkezi bir varlığa ihtiyacımız olduğunu fark ettik.” sözlerini kullanıyor.

Zhao’ya göre, bu alandaki liderlerden biri olarak Binance, düzenleyici değişime hazırlıklı olmak zorunda.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar