X


Binance CEO’su Yeni Müjdeyi Verdi: Heyecanlı Bekleyiş Başladı

Binance CEO'su CZ açıkladı: Çok yakında yeni proje geliyor.
10:01
19 Temmuz 2020

Ticari hacme göre dünyanın en büyük kripto para borsalarından birisi olan Binance, genellikle yaptığı girişimlerle kripto para piyasasındaki trendleri de belirlemesi ile biliniyor. Binance 2019 yılının başlarında Binance Launchpad ile ciddi bir furya başlatmış ve IEO’lar kripto para sektörüne giriş yapmıştı.

Buna rağmen özellikle 2020 yılı itibariyle IEO’ların eski etkisini kaybettiği ve artık eskisi kadar önemli yükselişler yapamadığı görülmeye başlandı. 2020 yılına en çok damga vuran olay ise kesinlikle merkeziyetsiz finans (DeFi) uygulamaları oldu.

Binance’in Yeni Launchpad Projesi Kapıda

Binance CEO’su Changpeng Zhao ise Twitter üzerinden yaptığı bir açıklamada, büyük bir heyecan yarattı. CZ, ekip olarak sıradaki LaunchPad projesi için birkaç güçlü adayı değerlendirmeye aldıklarını belirtti. En son Launchpad projesinden bu yana baya zaman geçtiğini kabul eden CZ, “iyi şeylerin beklemeye değer olduğunu” vurgulayarak heyecanı daha da arttırdı.

300'den fazla kripto para ile al-sat yapmak, lending ve staking'den kazanç sağlamak için bu linkten Binance'ye üye olabilirsiniz.

Yeni Launchpad projesinin çok yakında geleceğini belirten CZ, direkt olarak DeFi protokollerinden birisi ile sürpriz yapabilir. Binance‘in popüler DeFi projelerinden birisinin IEO’sunu yapması ise söz konusu kripto para birimi için rekor bir yükseliş getirip, yeni bir furya başlatabilir. Bunun devamında ise birçok borsa benzer yollara başvurabilir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar