Reklam

Agrello Coin Nedir?

Dijital kimlik doğrulama alanında iddialı bir proje: Agrello
12:11
19 Temmuz 2020
Okuma Süresi: 3 Dakika

Agrello, gücünü dijital kimlikler ve imzalardan alan, sınırlara sahip olmayan bir ağ kurmaya çalışan Estonya merkezli bir yüksek teknoloji şirketidir. Agrello’nun ürünleri direkt olarak kimlik doğrulamaya odaklanmaktadır ve projenin DLT Coin isimli bir kripto para birimi de bulunuyor. Elektronik imzalardan, güvenli işlemlere kadar birçok konuda çözüm sunan Agrello, dijital kimlik sorununu da bu şekilde çözmeyi hedefliyor.

DLT Coin Nedir?

Agrello üzerindeki bütün hizmetlere direkt olarak DLT Coin aracılığıyla ulaşım sağlanabilmekte. Bu altcoin Agrello platformunun kullanıcılarına üst düzey hizmet sunmanın yanı sıra farklı avantajlara da sahip. DLT Coin’in diğer kripto para birimlerinden ayrılan özellikleri ise şu şekilde sıralanabilir:

  • Kullanıcılara yapay zeka özellikleri, sektörsel veri analizleri ve son olarak piyasa verileri sunar.
  • Diğer para birimleri ile işlem yöntemlerini Agrello cüzdanına entegre eder.
  • Geliştiriciler ile kullanıcılara çeşitli ödüllerle teşvik verilmesini sağlar.
  • Güvenli evrak imzası özelliğinin kullanılmasını ve kullanıcıların bu sayede coin kazanmasını sağlar.
  • Akıllı kontrat şablonlarının yüklenmesini ve bunların kullanılmasını sağlar.

Agrello’nun yol haritası ve nihai hedefi DLT Coin için de önemli gelişmelere gebe. Agrello ekibi hem ilgili kripto para birimini hem de dijital imza ve kimlik doğrulama sektörünü büyütmek için çeşitli ortaklıklar kurmaya başladı. Yakın zamanda Blockhive ve Polymath ile ortaklık imzalayan Agrello bu sayede DLT Coin’in de daha fazla göz önünde bulunmasını sağladı. Agrello’nun attığı her olumlu adımın DLT Coin için de faydalı olacağı iddia ediliyor.

DLT Nedir?

DLT aslında Delta olarak bilinen kripto paranın kısaltılmış halidir. Ethereum ağı tabanlı bu ERC-20 coin’ini kullanmak için genellikle KYC gerekmiyor. Buna karşın ekip tarafından yapılan açıklamada 2 Bitcoin’den fazla hacme sahip DLT transferleri için KYC gerektiği vurgulanmakta. DLT Coin kullanmak için ilk olarak Agrello üzerinde hesap açmak ve buna BTC veya ETH aktarmak gerekiyor. Daha sonra bu miktarla DLT Coin alınabilmekte.

DLT Coin’in asıl kullanım alanı ise gerçek zamanlı kullanıcı doğrulama ve kimlik evraklarını eşleştirme olarak biliniyor. Kişilere Agrello sistemi üzerinden yapılan doğrulama sonrasında eşsiz bir kimlik sertifikası veriliyor. Bu yenilikçi yaklaşım, son günlerin popüler sorunlarından olan kimlik hırsızlığını da engelleyebilir.

DLT Coin Yorum

Uzmanların DLT Coin yorumlarına bakıldığında bunun özellikle Estonya merkezli olmasından ve AB regülasyonlarına uymasından dolayı önü açık bir proje şeklinde lanse edildiği görülüyor. Agrello’nun ürünleri son teknoloji içeriyor olsa da bunun kullanıcı dostu olma konusunda eksikliklere de sahip olmadığı belirtiliyor. Yüksek düzeyde teknoloji sunduğu belirtilen DLT Coin’in yorumları da bu sebeple bir hayli olumlu şekilde sosyal medyaya yansıyor.

Sosyal medyadaki DLT Coin haberleri de 2020 yılında ciddi bir artış yakaladı. Buna bağlı olarak DLT Coin yorumları arasına bunun popülerliğinin ve kullanım oranının da artmakta olduğu dahil edilebilir.

DLT Coin Nasıl Alınır?

Ticari hacme göre dünyanın lider kripto para borsalarından birisi olan Binance üzerinden DLT Coin’i güvenle ve yüksek likidite ile hızlı bir şekilde satın alabilirsiniz. Olumlu DLT Coin haberleri sonrasında ani fiyat artışlarını yakalamak için likiditesi yüksek ve kullanıcı arayüzü basit, Binance gibi borsalar kullanmak kullanıcıların yararına olabilir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar