X


Bayern Munich Yıldızının Koleksiyonu Binance NFT Platformunda Yer Alacak

Bayern Münih'in profesyonel futbolcusu Alphonso Davies’in NFT koleksiyonu Binance NFT platformunda yer alacak
15:00
6 Mayıs 2021

İşlem hacmi bakımından dünyanın en büyük kripto para borsası konumunda yer alan Binance, Nisan ayı sonunda yaptığı bir açıklama ile non-fungible token (NFT) platformunu başlatacağını kamuoyu ile paylaşmıştı.

Alphonso Davies Koleksiyonu Binance’de

Dün yapılan açıklamalara göre, Bayern Münih’in profesyonel futbolcusu Alphonso Davies ile NFT adına bir anlaşmaya varıldı. Davies’in özel koleksiyonu  illüstratör Jack Perkins tarafından oluşturulan üç özel NFT’yi içerecek ve NFT’ler Binance’in şu anda üzerinde çalıştığı NFT piyasasında yer alacak.

300'den fazla kripto para ile al-sat yapmak, lending ve staking'den kazanç sağlamak için bu linkten Binance'ye üye olabilirsiniz.

Binance konuyla ilgili yaptığı açıklamasında, “NFT meraklıları ve futbol taraftarları, sosyal medyada oy vererek nihai tasarımları şekillendirmek için eşsiz bir fırsat yakalayacak. Katılımcılar koleksiyondan sınırlı sayıda NFT kazanacak, bir “altın bileti” kazanan ise Alphonso Davies ile görüşme şansını yakalayacak.” sözlerini kullandı.

Binance NFT Başkanı Helen Hai ise konuyla ilgili olarak, “Alphonso Davies’in NFT koleksiyonu, koleksiyona ekleyeceği özel gerçek hayat deneyimi ile diğer NFT’lerden farklılaşacak. Binance NFT pazarı, spor hayranları ve NFT hayranları için en iyi kullanıcı deneyimini sağlayacak ve tüm sektörün büyümesine güç ve değer katacak.” yorumunu paylaştı.

Platform Bu Ay Başlayacak

Haziran ayında piyasaya sürülecek Binance NFT, spor, görsel sanatlar, oyun, müzik ve daha pek çok alanda en iyi yaratıcıları bir araya getirmeyi hedefliyor. Alphonso Davies’in ilk koleksiyonu ise hayranlara, sporcular ve yıldız oyuncularla etkileşim kurmanın yeni yollarını sunuyor.

Davies ise bu konuyla alakalı olarak, “Kripto paranın yıllar içinde büyüdüğünü ve şimdi NFT’ler aracılığıyla oyunu değiştirdiğini ve taraftarlarla gerçek bir etkileşim için başka bir fırsat sağladığını hissettiğim noktaya geldiğini görmek çılgınca oldu. Futbol dışında her zaman aradığım dünyanın her yerinden insanlarla etkileşim kurmaya yardımcı olacak yeni teknolojik değişiklikler var ve bu, dijital varlığımın bir başka katmanı.” sözlerini kullandı.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar