X

Başarılı İş İnsanından İlginç Bitcoin ve Ethereum Karşılaştırması

Kevin O'Leary'nin Bitcoin ve Ethereum hakkındaki görüşleri.
23:19
29 Nisan 2021

ABD’nin en ünlü reality show’larından biri olan Shark Tank programının yıldızı ve başarılı iş insanı Kevin O’Leary Bitcoin ve Ethereum özelinde oldukça iddiali bir söylemde bulundu. O’Leary; lider kripto para birimi Bitcoin’in altın, en popüler ikinci kripto para Ethereum’un ise her zaman gümüş olacağını ileri sürdü.

Başarılı İş Adamının Bitcoin ve Ethereum Görüşleri

Kevin O’Leary, en popüler ikinci kripto paranın inanılmaz bir ralli ile yüksek seviyelere ulaşmasının Bitcoin için tehlike oluşturmadığını aktardı. Bununla birlikte ünlü yıldız, Bitcoin’i kripto para piyasasının amiral gemisi olarak tanımlıyor.

Kredi kartıyla bitcoin ve kripto para satın almak için Cex.io'ya bu linkten üye olarak komisyon avantajlarından yararlanabilirsiniz.

Dün CNBC’ye konuşan yıldız isim, Ethereum’un 2.700 dolara ulaşması ve uzun vadede yüksek hedefler koymasına rağmen iki numarada kalacağını belirtti. Haberimizin hazırlandığı sırada Ethereum 2.729 dolar seviyelerinden işlem görürken lider kripto para Bitcoin’in fiyatı 52.885 dolar civarlarında seyrediyor.

Başarılı iş insanı O’Leary, Ethereum’un “izleme ve ödeme sistemi” olarak kullanılma olasılığının daha yüksek olduğunu ve fiyatının şu anda çok yüksek olduğunu aktardı. Bununla birlikte kurumsal yatırımcı ilgisinin Bitcoin’in tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaşmasındaki en büyük faktör olduğunu belirtti ve şunları kaydetti: “Bitcoin her zaman altın olacak. Ethereum ise gümüş olarak kalacak.”

Yıldız İsmin Kripto Para İkilemi

Bunun yanı sıra yıldız isim, 2017 yılında ilk kripto para yatırımını yaptığı söylerken geçtiğimiz ay yatırım portföyünün %3’ünü Bitcoin’e tahsis edeceğini duyurdu. Öte yandan popüler isim, geçtiğimiz dönemlerde kripto paralar hakkında “zırva” ve Bitcoin özelinde ise “gerçek bir para birimi değil” ifadelerini kullanmıştı. Ancak bu durumda birçok milyarder isim dahil olmak üzere günümüzdeki sıklıkla görülmeye başladı. Daha önce Bitcoin hakkında kesin ve reddedici yorumlarda bulunan isimler bu dönemde lider kripto para hakkında daha yapıcı ve olumlu söylemlerde bulunuyor.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar