X


Analistten Düşüş Anında Dikkat Çeken XRP Yorumu: Yükseliş Yaklaşıyor mu?

XRP fiyatındaki hareketliliğin sebebi ne?
19:04
25 Mart 2021

Toplam piyasa değerine göre en büyük yedinci kripto para birimi XRP, kripto para piyasasının tam anlamıyla kan ağladığı günlerde diğerlerine göre daha dirençli çıkmayı başardı.

BTC Düşerken Bütün Piyasa Kızıla Boyandı

Son 24 saat içerisinde lider kripto para birimi Bitcoin %8,9 düşüş yaşadı ve 51.000 dolara kadar çekildi. Bitcoin’in yanı sıra ikinci sıradaki ETH son 24 saat içerisinde %7,4 düşüş yaşadı ve 1.600 dolar desteğinin bile altına çekildi.

Şu an için Top 10 içerisinde en az düşüş yaşayan kripto para birimi 24 saat içerisinde %3,2 gerileyen Cardano gibi gözükse de aslında XRP fiyatı da bu düşüşe iyi göğüs gerdi. XRP, son 24 saat içerisinde %10 düşüş yaşasa da son 7 günlük grafikte THETA dışında yeşil kalan tek kripto para birimi oldu. Peki XRP fiyatının bu direncinin arkasında ne yer alıyor ve uzmanlar ne düşünüyor?

300'den fazla kripto para ile al-sat yapmak, lending ve staking'den kazanç sağlamak için bu linkten Binance'ye üye olabilirsiniz.

XRP İçin Beklenen Gün Yaklaşıyor

Ünlü analist Ali Martines bugün yaptığı açıklamada XRP’nin yakın vadede yatırımcılar için kazanç fırsatı sunabileceğini belirtti. Santiment de 23 Mart tarihinde yaptığı açıklamada XRP’nin sosyal medyada ciddi anlamda ilgi çekmeye başladığını vurgulamıştı. XRP’nin SEC davasında elde ettiği kısmı zafer ile 0,60 dolar seviyesine kadar çıktığı görüldü ve bu durum kesinlikle yatırımcılar arasında yeni bir umut yarattı.

Ali Martinez ise hem bu gelişmenin ışığında hem de teknik analiz verilerine göre XRP fiyatının önümüzdeki haftada balinaların hareketlerine göre de ciddi bir yükseliş yaşayabileceğini ifade etti. Martinez, 15 yeni balinanın XRP ağına girdiğini ve alttan XRP almaya başladığını da vurguladı.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar