Reklam

Analiste Göre Bu Üç Altcoin, Piyasanın Toparlanması ile İlerleyen Dönemlerde Güçlü Bir Ralli Başlatabilir!

Kripto para analisti, piyasanın yeniden toparlanması ile birlikte ilerleyen dönemlerde güçlü bir ralli başlatabileceğini düşündüğü üç kripto para birimine dikkat çekti.
10:24
14 Temmuz 2022
Okuma Süresi: 2 Dakika

Sosyal medyada “Coin Bureau” kullanıcı ismi ile bilinen kripto para analisti, yeni Youtube yayınında piyasadaki son durumu değerlendirdi. Ayrıca piyasanın toparlanması ile birlikte DeFi’ın güçlü bir geri dönüş yapacağını savunan analist, Uniswap (UNI), Aave (AAVE) ve THRONChain’in (RUNE) ilerleyen dönemlerde yeniden güçlü bir ralli başlatabileceğine yönelik düşüncelerini paylaştı.

Analist, Bu Üç Altcoin’e Dikkat Çekti

Yeni Youtube yayınında piyasadaki son durumu değerlendiren analist, kripto para piyasasının son aylarda büyük bir düşüş yaşadığını, ancak piyasanın toparlanması ile birlikte de DeFi’ın güçlü bir geri dönüş yapabileceğini savundu ve bu süreçte geniş bir kullanım durumuna sahip olan merkeziyetsiz finans protokollerinin yeniden eski popülaritesine ulaşacağını belirtti. Öte yandan analist, piyasanın toparlanması ile birlikte Uniswap (UNI), Aave (AAVE) ve THORChain‘in (RUNE) ilerleyen dönemlerde yeniden güçlü bir ralli başlatabileceğine yönelik düşüncelerini dile getirdi.

Öte yandan analist, kripto para piyasasının son aylarda güçlü bir düşüş ivmesi yakaladığını, dolayısıyla piyasadaki bu düşüş eğiliminin yakın vadede bir süre daha devam edebileceğini de ifadelerine ekledi.

Kripto Para Piyasası, Güne Yükseliş ile Başladı

Kripto para piyasası, Bitcoin‘in 20.000 dolar seviyelerini aşması ile birlikte güne yükseliş ile başladı. Piyasadaki çoğu kripto para birimi, yönünü yeniden yukarı çevirdi. Ethereum (ETH), kaydettiği son değer artışlarının ardından 1.100 dolar seviyelerinden işlem görmeye başladı. Kripto para birimlerinin toplam piyasa değeri, 932 milyar dolara ulaşırken, aynı zamanda kripto para piyasasındaki volatilite de önemli ölçüde artış gösterdi. Coinglass verilerine göre kripto para piyasasında, son 24 saatlik zaman dilimi içerisinde ortalama 255 milyon dolar değerinde short ve long pozisyon tasfiye oldu.

Bu yazıda yer alan bilgiler kesinlikle yatırım tavsiyesi içermez. Yatırımcılar, kripto para birimlerinin yüksek volatiliteye sahip olmaları dolayısıyla risk taşıdıklarını bilmeli ve işlemlerini kendi araştırmaları doğrultusunda gerçekleştirmelidir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar