reklamı kapat

Analist: “Ripple 100 Kat Artabilir”

Bir analist Ripple’ın, geçmişteki Bitcoin grafikleriyle paralellik gösterdiğini dile getiriyor…
14:00
17 Haziran 2019

Bitcoin ortaya çıktığından beri hem piyasa değeri akımından hem de işlem hacimleri bakımından lider kripto para olma özelliğini sürdürüyor. Bunun yanında Bitcoin benimsenme açısından da diğer kripto paraların oldukça önünde yer alıyor. Ayrıca Bitcoin 2019 yılında %100’ün üzerinde gösterdiği artışla da sektörün gözdesi olmaya devam ediyor.

Her ne kadar diğer altcoin’ler Bitcoin’in performansının altında kalsalar da 2019’un başından bu yana tüm piyasanın Bitcoin’i takip ederek büyüme gösterdiğini rahatlıkla dile getirebiliriz. Dolayısıyla bu yıl diğer altcoin’ler için de büyük artışların yaşanacağı bir yıl olabilir.

Twitter’da bir kripto para analisti de buna dikkat çekerek Ripple’ın gelecek potansiyeliyle ilgili tahminlerde bulundu.

XRP 100 Kat Artacak

“Credible Crypto” olarak bilinen kripto para analisti ve yatırımcısı geçtiğimiz günlerde yaptığı açıklamalarda, gelecekte XRP’nin çok büyük bir boğa koşusuna gireceğini ifade etti. Yatırımcıya göre, 2013-2015 yılları arasında yaşanan ayı piyasası, Bitcoin’in 1.200 dolara ulaştığı ve 22 kat artış yaşadığı dönemden hemen önce gerçekleşti.

Sonrasında fiyatların düşük olduğu zamanlarda insanların alım yapmak istedikleri her piyasada olduğu gibi Bitcoin’de de oldukça fazla birikim yaşandı ve lider kripto para 20.000 dolarla tüm zamanlar rekorunu kırdı. Bitcoin 20.000 dolar rekorunu kırdığında 122 kat gibi devasa bir artış sergilemiş oldu.

“Credible Crypto”, XRP’nin günümüzdeki grafikleriyle Bitcoin’in 2013-2015 yılları arasında çizdiği grafiklerin paralel olduğunu düşünüyor. Analizin iddiası, eğer Ripple, Bitcoin’i takip etmeye devam ederse ve daha fazla paralellik gösterirse 100 katın üzerinde değer kazanabilir.

Analist bu konuyla ilgili attığı tweet’te, “Unutmayın! Konsolidasyon ne kadar uzun sürerse büyüme de o kadar devasa olur” ifadelerine yer verdi.

Öte yandan Ripple ile ilgili bu büyük tahminlerin yanı sıra, Weiss Ratings’in son anketine göre 2019 yılının en popüler kripto parası seçildi. Bu durumun Ripple fiyatına etkisinin olup olmayacağını ise önümüzdeki günler bize gösterecek…

Kaynak: Zycrypto

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz. Haftanın önemli gelişmelerini takip etmek için e-posta bültenimize Abone Olun

ETİKETLER

  • hakan
    9 ay önce

    Hahah bosversene bence olu bir coin bu zaten bir sirketin bastigi coin niye alsinki akli olan

    5