X


Altcoin’lerde Son Durum: Dent Coin, Chiliz, Holo ve MATIC

Bitcoin (BTC) fiyatında yaşanan artış ile birlikte altcoin fiyatlarında da gözle görülür yükselişler yaşanmaya başladı. 
10:36
26 Temmuz 2021

21 Temmuz’dan bu yana Bitcoin fiyatı yükselmeye devam ediyor. Lider kripto para biriminin fiyatı 40.000 dolara doğru emin adımlarla ilerlerken altcoin’lerde de artışların yaşandığı görülüyor. Dent (DENT), Chiliz (CHZ), Holo (HOT) ve Polygon (MATIC) gibi kripto para birimlerinde yaşanan gözle görülür artışlar yeni bir boğa koşusunun başlıyor olabileceği beklentilerini güçlendiriyor.

Dent ve Chiliz Fiyatları

2021 yılının en çok konuşulan kripto para birimlerinden olan Dent, yazının kaleme alındığı an itibari ile 0,0026 dolardan işlem görüyor. DENT’in son 24 saat içinde %20’nin üzerinde artış yaşamış olması ise dikkat çekiyor.

Kredi kartıyla bitcoin ve kripto para satın almak için Cex.io'ya bu linkten üye olarak komisyon avantajlarından yararlanabilirsiniz.

Analistler DENT için 0,0032 doların direnç olarak işlem görebileceğini ifade ediyor. Bu direncin kırılması ise 0,0050 dolara doğru bir yükseliş hareketini tetikleyebilir. Ancak bu noktada DENT fiyatının rekor seviyesinin 0,1114 dolar olduğunu ve kripto para biriminin hala bu seviyenin oldukça altında işlem gördüğünü hatırlatmakta fayda var.

DENT’teki büyük artışın aksine Chiliz’in son 24 saat içinde sadece %5 artış yaşamış olması dikkatleri çekiyor. Yazının yayına hazırlandığı an itibari ile 0,2617 dolardan işlem gören CHZ fiyatında rekor seviye 13 Mart’ta 0,8915 dolar ile görülmüştü.

Analistlere göre Socios’un yapacağı yeni ortaklıklar ile CHZ fiyatında beklenmedik artışlar yaşanabilir. Bu noktada 0,35 doların direnç olabileceği ifade ediliyor.

Holo ve Polygon Artışı

2021’in en popüler kripto para birimlerinden olan Holo (HOT), yaşadığı son artış ile de dikkat çekiyor. Son 24 saat içinde %17’nin üzerinde artış kaydeden HOT, yazının yayına hazırlandığı sırada 0,0061 dolardan işlem görüyor.

Analistlere göre Bitcoin ve Ethereum fiyatında artışlar devam ederse HOT’ın bir sonraki hedefi 0,0080 dolar bandı olacak. Sonrasında ise Holo fiyatında 0,01 dolarlık eşiğin kırılabileceği ifade ediliyor.

Holo’nun yanı MATIC de son 24 saat içinde iyi performans sergileyen kripto para birimleri arasında yer alıyor. Yazının kaleme alındığı an itibari ile 1,097 dolardan işlem gören MATIC’in son 24 saat içinde %15’in üzerinde artış yaşadığı ifade edilebilir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar