X


Alchemix Coin Nasıl Alınır?

Alchemix Coin Nasıl Alınır?
15:00
3 Aralık 2021

Alchemix Coin (ALCX), sentetik token’lar oluşturmak için oluşturulmuş Alchemix platformunun yerel kripto para birimidir.

Alchemix (ALCX) Nedir?

Alchemix, verim destekli sentetik token’lar oluşturmak için inşa edilmiş bir platformdur. Sentetik token oluşturmak adına gereksinimler, stablecoin’ler veya ERC20 gibi mevcut bir zincir üzerinde getiri yaratma mekanizmasına sahip olma işlevidir. Bu, Compund, AAVE gibi borç verme pazarları veya yyDAI Vault veya aLINK Vault gibi kasa benzeri ürünler olabilir. Alchemix ekibi, alUSD olarak adlandırılacak olan ilk sentetik token için stablecoin’leri hedefliyor. Plan, alUSD’nin birkaç stablecoin’den basılabilir olması ancak protokol başlangıçta yalnızca DAI’yi destekleyecek.

Alchemix, yeni bir tür verim destekli sentetik varlık yaratmak için oluşturulmuş sistemdir. Bu token’lar DeFi kullanıcılarına ve protokollerine kullanmak ve üzerine inşa etmek adına güçlü aynı zamanda yeni bir hizmet sağlar. al-token’ların birden fazla sabitleme mekanizması vardır. Transmutation havuzu, Vault’ların alt-token’lar veya bunları temel eşdeğerleri ile yerleşimi, AMM’lerde çiftlerin teşvik edilmesi ve al-token’ların daha geniş benimsenmesi için çalışır. Alchemix DAO hazinesi, geliştiricileri destekler ve daha geniş Ethereum ekosistemlerine değer katar.

300'den fazla kripto para ile al-sat yapmak, lending ve staking'den kazanç sağlamak için bu linkten Binance'ye üye olabilirsiniz.

ALCX Coin Nereden Alınır?

ALCX Coin, işlem hacmi bakımından dünyanın en büyük kripto para borsası olan Binance üzerinden güvenle alınıp satılabilir.  ALCX Coin; Binance platformunda ALCX/BTC, ALCX/USDT ve ALCX/BUSD paritelerinde işlem görüyor. ALCX Coin, bu rehberin hazırlandığı sırada 337 dolardan alım satım işlemi görüyor.

ALCX satın almak için öncelikle Binance borsasına üye olmak gerekmektedir. Üyeliğin tamamlanmasıyla Binance hesap cüzdanına kripto para veya fiat para birimi transfer edilmelidir. Transferin tamamlanmasının ardından yukarıda belirtilen üç pariteden de ALCX Coin satın alabilirsiniz. ALCX/USDT işlem çiftinden satın alma için öncelikle bu paritenin arayüzüne gidilmelidir. ALCX/USDT arayüzünde limit sekmesinde belirtilen alana satın alınmak istenen miktar girilir. Miktarın belirtilmesinin ardından ALCX Al emri ile satın alma işlemi gerçekleştirilir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar