Gelecekte Büyük Yükseliş Potansiyeli Olan Bu 3 VR ve AR Token’ına Dikkat!

Piyasanın popüler isimlerinden Paul Barron, gelecekte VR ve AR token’larının çok büyük artış potansiyeli olduğunu düşünüyor. 
14:00
3 Aralık 2021
Okuma Süresi: 3 Dakika

Piyasanın popüler analist ve yatırımcılarından olan Paul Barron, yaptığı son açıklamalarda VR ve AR ekosisteminin henüz çok başlarda olduğunu ve dolayısıyla bu alanda faaliyet gösteren bazı kripto para birimlerinin çok ciddi yükselişler yaşayabileceğini ifade etti. Bu noktada Barron takipçileri ile 3 VR ve AR odaklı token paylaştı.

MetaHero (HERO)

Metahero (HERO) oyunlarda, VR’de, sosyal medyada ve çevrimiçi modada kullanılmak üzere ultra gerçekçi 3D avatarlar ve dijital öğeler üreten 3D tarama ve modelleme teknolojisini piyasaya sürmeyi amaçlıyor. Analist ise konuyla ilgili olarak, “Teknoloji, gerçek dünyadaki sanat eserlerinden ve koleksiyonlardan NFT’lerin oluşturulmasına izin veriyor.” sözlerini kullanıyor.

Ayrıca projenin 3D taramada dünya lideri Wolf Digital World ile ortaklık yaptığına da dikkat çekiliyor ve “En son teknolojileri kapsamlı bir şekilde test edildi ve büyük endüstri isimleri tarafından kullanıldı. Son zamanlarda, Dubai’deki Future Blockchain Summit’te V3 Metascanner’ın resmi tanıtımı ve lansmanı on binlerce kişi huzurunda gerçekleştirildi.” sözleri kullanılıyor.

Wilder World (WILD)

Listede bir sonraki sırada, Ethereum Unreal Engine 5 ve Zero üzerine inşa edilmiş sürükleyici bir 5D metaverse olan Wilder World (WILD) bulunuyor. Analist Wilder World ile ilgili yaptığı açıklamalarda şu sözleri kullanıyor:

Wilder World, tüm Wilders of the World tarafından yönlendirilen bir metaverse ile dizginlenemez yaratıcılığın yaklaşmakta olan patlamasına öncülük ediyor. Sanatın, bolluğun ve özgürlüğün hüküm sürdüğü ve dünyanın dört bir yanındaki sanatçıların gerçek bir güçlenme duygusunun tadını çıkardığı bir yer. İnsanların şimdiye kadar deneyimlediği en büyük teknolojik devrimi yaşıyoruz. Ancak şimdiye kadar, bu güçlü yeni altyapı yeterince kullanılmadı, bu da teknolojinin doğal olarak nerede gelişeceği konusunda açık bir hayal gücü ve uzun vadeli vizyon eksikliğini gösteriyor. Web3 fenomeni ve şimşek hızında bir inovasyon parmaklarımızın ucundayken, Wilder World zaten teknolojinin muazzam bir evrimini almaya ve onu uzun vadeli bir vizyonla aşılamaya hazır.

Ceek VR (CEEK)

Ceek VR (CEEK), müzik sanatçılarının, sporcuların ve diğer dijital içerik yaratıcılarının doğrudan dijital dünyalardaki hayranları ile etkileşime geçmelerine izin veren bir proje olarak tanımlanabilir.

Aanlist, “CEEK, kullanıcıların fiziksel olarak dünyanın herhangi bir yerindeyken canlı performanslarda sanal olarak “orada olmalarını” sağlıyor. Bu, tüm dünyada biletleri tükenen gösteriler için etkinliklerin kapsamını genişletiyor” sözlerini kullanıyor.

Analist, CEEK VR’nin Universal Music, Apple, T-Mobile ve Baptist Health gibi dünyaca ünlü endüstri liderleriyle ortaklık içinde olduğunun da altını çiziyor.

Bu yazıda yer alan bilgiler kesinlikle yatırım tavsiyesi içermez. Yatırımcılar, kripto para birimlerinin yüksek volatilite ve dolaysıyla risk taşıdığının farkında olmalı, kendi araştırmaları doğrultusunda işlemlerini gerçekleştirmelidir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar