X


Uzman Analist Açıkladı: Keşfedilmemiş ve Büyük Potansiyeli Olan Coin’ler!

Kripto para ekosistemi tarafından sıkı bir şekilde takip edilen YouTube kanalı Altcoin Buzz 5 kripto para birimi paylaştı. 
13:13
3 Aralık 2021

Kripto para birimlerinde zaman zaman yatırımcıların fırsatları kaçırdığı için büyük pişmanlıklar yaşadıklarına şahit oluyoruz. Ancak analistlerin ve uzman isimlerin de dile getirdiği gibi kripto para piyasalarında fırsatlar hiç bitmiyor.

Kripto para ekosistemi tarafından sıkı bir şekilde takip edilen YouTube kanalı Altcoin Buzz da tam olarak bu konuya değiniyor ve yakın zamanda büyük fırsatlar sunma potansiyeli olan 5 kripto para birimini takipçileriyle paylaşıyor:

  • Meland.ai (MELD)
  • Metastrike (MTS)
  • Synesis One (SPL)
  • Astra Guild Ventures (AGV)
  • Solice

Meland.ai (MELD) ve Metastrike (MTS)

Yatırımcının listesinde ilk sırada, oyuncuların çeşitli testler tasarlayabildikleri, soruları cevapladıkları ve Polygon blok zincirindeki oyun deneyimlerinden para kazandıkları ilk merkezi olmayan ve learn-to-earn platformu olan Meland.ai (MELD) bulunuyor.

300'den fazla kripto para ile al-sat yapmak, lending ve staking'den kazanç sağlamak için bu linkten Binance'ye üye olabilirsiniz.

Bu noktada analist, platformun ücretsiz olmasını, learn-to-play platformu olmasını ve aynı zamanda play-to-earn projesi olmasını sevdiğini dile getiriyor. Buna ek olarak Melend’in en büyük özelliklerinden biri de kullanıcıların oyun oynayarak öğrenmelerine izin veren bilgi içeriği platformu olması.

Listede bir sonraki sırada bir metaverse projesi olan, Counter-Strike’a benzeyen, ücretsiz oyun imkanı sunan ve play-to-earn platformu olan Metastrike (MTS) yer alıyor. Altcoin Buzz yaptığı açıklamalarda, Metastrike’ın şu anda IDO, Pre-alpha sürümü, Marketplace ve NFT satışı üzerinde çalıştığını ifade ediyor. Ayrıca Metastrike’ın GD10 Ventures, Seedify ve Enjinstarter gibi önde gelen yatırımcılarının olduğunun da altı çiziliyor.

Synesis One (SPL) ve Astra Guild Ventures (AGV)

Synesis One, katılımcılar, yatırımcılar ve tüketicilerden oluşan merkezi olmayan bir topluluk olarak tanımlanabilir. Altcoin Buzz proje ile ilgili yaptığı açıklamalarda platformun çok zincirli bir ortamda çalışacağını ifade ediyor. İşlem ücretlerinden tasarruf etmek için, Synesis One V1 akıllı sözleşmeleri Solana Blockchain’de konuşlandırılacak ve diğer zincirlerde de daha fazla dağıtım izlenecek.

Dördüncü olarak analist Astra Guild Ventures’a (AGV) değiniyor. Astra Guild Ventures (AGV), NFT’lere ve diğer blockchain varlıklarına yatırım yapan bir DAO olarak tanımlanabilir. Amaçları, dünyanın en büyük NFT ve blockchain teknolojisi topluluğunu oluşturmak.

Öte yandan, AGV’nin Kart Racing League ve Realms of Ethernity gibi oyunlarda 2.000’den fazla Axie Infinity kaynağı kurması dikkat çekici bir durum olarak nitelendiriliyor.

Solice

Analistin listesindeki son altcoin, kullanıcıların Solana blok zincirinde sürükleyici dijital deneyimleri oynayabildiği, oluşturabildiği, deneyimlere sahip olabildiği, sosyalleşebildiği ve satışlar yapabildiği bir VR ve metaverse platformu olan Solice bulunuyor.

Analist açıklamalarında, “Bu oyunu seviyoruz çünkü platform, görsel performansı korurken sürükleyici olma ve varlık sahibi olma eksikliğini çözüyor.” sözlerini kullanıyor.

Bu yazıda yer alan bilgiler kesinlikle yatırım tavsiyesi içermez. Yatırımcılar, kripto para birimlerinin yüksek volatilite ve dolaysıyla risk taşıdığının farkında olmalı, kendi araştırmaları doğrultusunda işlemlerini gerçekleştirmelidir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.
huobi
huobi
Araştırma Makaleleri

İlgili Yazılar