X


Bank of America’nın Olumlu Sinyallerinin Ardından Metaverse Popülaritesi Artıyor

Bank of America stratejisti, Insider'a verdiği röportajda metaverse'in Blockchain teknolojisi için büyük bir fırsat sunduğunu dile getirdi
16:30
3 Aralık 2021

Bank of America stratejistinin metaverse alanı hakkında olumlu yorumları, Axie Infinity ve Sandbox başta olmak üzere birçok kripto parada artışı tetikledi. Axie Infinity ve Sandbox fiyatında gözle görülür artışlar kaydedilirken yatırımcıların artan ilgisi tırmanmaya devam ediyor.

Dev Şirketin Stratejisti, Metaverse Evrenini Yorumladı

Bank of America stratejisti, Insider’a verdiği röportajda metaverse’in Blockchain teknolojisi için büyük bir fırsat sunduğunu dile getirdi. Küresel araştırma ekibinin genel müdürü Haim Israel, kripto para birimlerinin metaverse benimsenmesi desteğiyle ana akım olma yolunda ilerleyeceğini aktardı. Israel şunları kaydetti: “Bunun çok büyük bir fırsat olduğuna tüm kalbimle inanıyorum. Doğru platformlara ihtiyacınız var. Bu durum, tüm ekosistem için kesinlikle büyük bir fırsat olacak.”

300'den fazla kripto para ile al-sat yapmak, lending ve staking'den kazanç sağlamak için bu linkten Binance'ye üye olabilirsiniz.

Axie Infinity platformundaki dijital bir arsa geçtiğimiz dönemde 2.5 milyon dolara alıcı bulmuştu. Bunu takiben Decentraland metaverse’inde bulunan arsa 2.4 milyon dolara satıldı. Kasım 2021’in son haftasında ise Adidas, modayı metaverse’e getiren çok yönlü bir ortaklık açıkladı. En popüler koleksiyonlardan Bored Ape Yacht Club, Punks Comic ve yatırımcı Gmoney, Adidas ortaklığının bir parçası oldu.

Bunun yanı sıra Balenciaga, metaverse girişimini tanıtmak için yeni bir departman kurdu. Geleneksel ödeme şirketleri, metaverse evrenindeki faydalardan yararlanmak adına kripto para birimleriyle ilgileniyor. Axie Infinity ve Sandbox fiyatı son 24 saat içerisinde yükseliş eğilimini korudu.

AXS ve SAND Fiyat Beklentileri

Popüler analist Woolfie, Axie Infinity konusunda iyimser beklentilerini aktarırken fiyat hedefini 150 dolar olarak belirledi. Öte yandan bir diğer uzman analist Tyler Hill, Sandbox fiyat hareketi modelinde simetrik bir üçgen belirledi. Fenomen analist, Sanbox’ın yukarı yönlü bir kırılma ile %30’ün üzerinde fiyat artışı kaydetmesini bekliyor.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar