X


425 Milyon Adet XRP Transferi Daha Gerçekleşti

Whale Alert,  geçtiğimiz son 20 saatte California menşeli kripto para borsası Coinbase'de anonim bir balina ve birkaç ticaret platformu tarafından 425 milyon adet Ripple (XRP) transferi gerçekleştiğini aktardı.
23:58
16 Şubat 2021

Blockchain monitörü Whale Alert, son 20 saat içinde dev kripto para borsası Coinbase’den 425 milyon adet Ripple transfer edildiğini duyurdu.

Whale Alert,  geçtiğimiz son 20 saatte California menşeli kripto para borsası Coinbase’de anonim bir balina ve birkaç ticaret platformu tarafından 425 milyon adet Ripple (XRP) transferi gerçekleştiğini aktardı. Fiat para birimine göre 425 milyon adet XRP’nin fiyatı yaklaşık 237 milyon dolar. Ayrıca XRP, CoinMarketCap top coins listesinde 6. sıraya geriledi.

425 Milyon XRP Transferi Dört İşlemde Gerçekleşti

Balina takipçisi Whale Alert, toplamda 425 milyon XRP taşıyan dört işlem tespit etti. En büyük iki işlem, ABD’nin en büyük kripto para borsası Coinbase’den gerçekleşti. İlk olarak 220 milyon adet XRP’nin ve daha sonra 179 milyon adet XRP’nin anonim cüzdanlar arasında transfer edildiği bildirildi. Diğer iki transfer ise OKEx ve Kraken borsalarında gerçekleştirildi.

300'den fazla kripto para ile al-sat yapmak, lending ve staking'den kazanç sağlamak için bu linkten Binance'ye üye olabilirsiniz.

Jed McCaleb XRP Satmaya Devam Ediyor

Geçtiğimiz hafta, Ripple kurucu ortaklarından Jed McCaleb “tacostand” adını verdiği kripto para cüzdanından 76 milyon XRP satmıştı. Ripple yatırımcılarının korkulu rüyası McCaleb, kısa bir süre önce 40 milyon XRP daha satmıştı. XRP araştırmacısı Leonidas Hadjiloizou’ya göre, Jed’in yaklaşık 2,9 milyar XRP varlığı kaldı. Hadjiloizou, McCaleb’in hafta boyunca her gün yaklaşık 38 milyon XRP satacağını ileri sürdü. Bu miktar haftalık 268 milyon XRP’ye denk gelirken, bu da haftada 166 milyon dolar anlamına geliyor.

Önümüzdeki pazartesi, Ripple davasının ilk görüşmesi gerçekleşecek. ABD Menkul Kıymetler Borsası (SEC) ile XRP’nin olası uzlaşma iddaasına, her iki tarafın ortak açıklamasıyla “böyle bir şey henüz söz konusu değil” yanıtı geldi. Taraflar görüşmelerin sürdüğünü aktardı. Ek olarak, XRP ekibi geçtiğimiz gün yeni token sistemi ile artık NFT hizmeti sunmaya başlayacağını duyurmuştu. Ripple (XRP) güncel fiyatı şu an 0,54 dolar seviyesinde seyrediyor.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar