2022 Kripto Kahini Şok BNB Coin Hedefini Açıkladı! 2023 Kripto Para Tahminleri!

Özet

  • 2 kripto para uzmanı ve birbirinden yine zıt fikirler. Biri haklı çıkacak ama hangisi?
18:50
28 Mart 2023
Okuma Süresi: 3 Dakika

Geçtiğimiz yıla damgasını vuran isim haftalar sonra yeniden ortaya çıktı ve BNB Coin için hedefini açıkladı. 2022 yılının kripto para kahini FTT Token için açıkladığı 1 dolarlık hedefin gerçekleşmesiyle popülerliğini artırmıştı. Henüz FTX’in çökeceğini kimse tahmin edemezken o fiyatın önce 10 doların altına gideceğini söyledi ardından 1 dolara kadar erimenin devam edeceğini açıkladı.

BNB Coin Uzman Yorumu

Capo ile kripto para yatırımcıları bugün alay etse de 2022 yılının ikinci yarısında ne dese çıkıyordu. FTX Token (FTT) fiyatının %90+ düşeceğini tahmin eden isim popüler olmayı da hakkediyor. Bugünün ilk dakikalarında popüler kripto analisti Capo yeniden ortaya çıktı. Üstelik yine iddialı bir tahminde bulundu. Dün Binance ve CZ hakkındaki davanın gündeme bomba gibi düştüğünü gördük. Capo muhtemelen bunu ima ederek geçmişte paylaştığı BNB Coin grafiğini güncelleyip yeniden yayınladı.

Yukarıdaki grafikte Capo’nun kademeli BNB Coin hedeflerini görüyorsunuz. İlk hedef 210 dolar desteğinin kırılması ve fiyatın 350 dolar direncini aşamayarak destekleri dirence dönüştürmesi. Capo’ya göre fiyat 45 doların altına kadar düşecek. Hatta eğer kripto para kahini yine haklı çıkarsa 2018 yılındaki fiyatları hatırlatan 20-16 dolar aralığını bile görebiliriz.

2023 Kripto Para Tahminleri!

Diğer bir popüler kripto analisti Pentoshi ise Capo’dan daha iç açıcı tahminlerde bulundu. Bitcoin fiyatı 17.000 doları aşarken Capo bunun bir boğa tuzağı olduğunu söylüyordu. Halen aynı şeyi söylüyor. Peki Pentoshi kısa vadede neler bekliyor? Son gelişmeleri nasıl değerlendiriyor? Binance davası ve devam eden dalgalanmayla ilgili şunları yazdı;

“Her zaman olduğu gibi, insani bir duygu olan açgözlülük ve korku sonsuz döngüsünde yükselişe geçin. Bugünün Binance etkinliği kısa vadeli bir etkinliktir. Uzun vade fark etmez. Kripto, Bitfinex, istismarlar, Çin yasakları, davalar, iflaslar gibi yüzlerce FUD olayından geçti, adını siz koyun. Günün sonunda, bunların hepsi bir fırsat ve BTC el değiştirmeye devam ediyor.”

Bitcoin (BTC) 31.000 doların üzerini hedefleyen analist ATH seviyesinden bu yana ilk gerçek kırılmayı görmüş olmaktan dolayı memnun olduğunu söylüyor.

Bitcoin fiyatının 25.800 dolar seviyesini koruması gerekiyor.

Sorumluluk Reddi: Bu yazıda yer alan bilgiler kesinlikle yatırım tavsiyesi içermez. Yatırımcılar, kripto para birimlerinin yüksek volatilite ve dolaysıyla risk taşıdığının farkında olmalı, kendi araştırmaları doğrultusunda işlemlerini gerçekleştirmelidir.

Haberlerimizi Telegram, Instagram, Facebook, Twitter ve Youtube hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar
OKUYUCU YORUMLARI