X

Yüzde 1000 Potansiyelli En İyi 3 Altcoin! 2022 Bitmeden Fiyatları Katlanabilir!

Bu yılın sonunda hangisi 1000 kat değerlenecek? Analistlerin popüler 3 altcoini!
22:30
2 Ocak 2022
Okuma Süresi: 3 Dakika

Geçtiğimiz günlerde en çok konuşulan şeylerden biri 2021 Ocak ayında yapılan yatırımların nasıl yüzlerce kat değerlendiğiyle ilgiliydi. Bugün yeniden Ocak ayındayız ve 2022 başladı, Aralık ayına geldiğimizde yine benzer şeyleri konuşmamız muhtemel görünüyor. Yani bu yıl 1000 dolarımızı 100.000 yapma fırsatını yakalayabiliriz. Popüler kripto para analistleri tarafından paylaşılan bu 3 altcoin bu potansiyele sahip olabilir. Elbette gerekli araştırmayı yapmak ve buna göre karar vermek sizin elinizde.

Pulse X (PLSX)

100 kat kazanç potansiyeli olan ilk kripto para Pulse X. PulseSwap projesinin tokeni olan PulseX analistlere göre bu potansiyelde olabilir. Pulse X, Pulse Chain üzerindeki PRC 20 tokenlerini birbirinizle değiştirmenize olanak sağlar. Bu, Ethereum köprüleri üzerinde takas yapmaya çok benzer şekilde çalışacak, aynı zamanda insanların bir ağdan diğerine kripto para birimlerini Pulse X ile takas etmesine izin verecek.

Pulse X likidite sağlayıcıları, likidite sağlamak ve bu ücretleri kazanmak için kullanıcıların ücretsiz ERC 20‘lerinde köprü kurabilecekleri ve bunları ücretsiz PRC 20’leriyle eşleştirebilecekleri ödüllerde bir ücret kazanır. Bu, Pulse X’e büyük bir kullanılabilirlik sağlayacaktır ve bu nedenle Pulse X, listedeki ilk kripto para birimidir.

Tiny Colony (TINY)

Bahsedilmesi gereken ikinci altcoin ise Tiny Colony. Tiny Colony, ilk İnşaat ve Yönetim Simülasyonu blockchain oyunudur. Tiny Colony Metaverse’de oyuncular gelişmiş Karınca Kolonileri inşa edebilir ve büyütebilir, üslerini yeraltında dolaşan karanlık güçlere karşı savunabilir, diğer kolonilere savaşlar için meydan okuyabilir, ittifaklar kurabilir ve büyük ölçekli topluluk etkinliklerine katılmak için birbirleriyle ticaret yapabilirler.

Tiny Colony, Solana blockchain’inde geliştirildi. Star Launch tarafından başlatılacaktır. Bu bir metaverse oyunu ve aynı zamanda yakın ve uzun vadede geliştirilebilecek bir şey olacak. Raydium’da piyasaya sürülecek. Arzı oldukça sınırlı bu yüzden fiyat erken dönemde iyi yükseliş yapabilir.

GovWorld (GOV)

Son altcoin GovWorld‘dür. GovWorld, metaverse, NFT ve altcoin projeleri ve toplulukları için ek bir yardımcı programdır. Blok zincirindeki en özelleştirilebilir P2P borç verme protokolünün gücünden yararlanan topluluk artık NFT ve altcoin portföylerinin değerine karşı USDT, USDC, DAI veya BUSD biçiminde likiditenin kilidini açabilir.

GovWorld‘ün token oluşturma etkinliği 4 Ocak Salı saat 14:00 UTC’de olacak. Ayrıca %220 sabit APY ile bir GOV genesis stake havuzuna sahip olacaklar. GovWorld, USDC, USDT veya DAI’nin kamu veya özel kredileri için herhangi bir NFT veya altcoini teminatlandırmanıza izin verecektir. Dolayısıyla GovWorld, kullanıcıların NFT’lerinin değeri üzerinden gerçekten kredi alabilecekleri yerdir.

Elbette bunlar globalde tanınmış analistlerin görüşleridir ve onların tahminlerinde %100 başarı oranı diye bir şey bulunmaz. Bunlardan herhangi birine yatırım yaparak tüm paranızı kolayca yok da edebilirsiniz. Ancak 2022 Aralık ayı geldiğinde bunlardan biri veya birkaçı hedefine ulaşmış da olabilir. Notunuzu alın ve 31 Aralık 2022 tarihinde ne denli başarılı olduklarına bakalım.

Sorumluluk Reddi: Bu yazıda yer alan bilgiler kesinlikle yatırım tavsiyesi içermez. Yatırımcılar, kripto para birimlerinin yüksek volatilite ve dolaysıyla risk taşıdığının farkında olmalı, kendi araştırmaları doğrultusunda işlemlerini gerçekleştirmelidir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar