X


Yüzde 6.000’lik Ralliye İmza Atan Altcoin, Rekora Doymuyor

Terra (LUNA), harika performans ile dikkatleri üzerine çekti.
23:50
11 Eylül 2021

Terra (LUNA), henüz en büyük kripto para birimleri arasında yer almasa da potansiyel olarak bu seviyelere çıkması beklenen altcoin’lerden biri olarak biliniyor. 2021 yılına yaklaşık 0.65 dolarlık bir fiyat ve ilk 50 dışında bir piyasa değeri ile başladı.

Terra’dan İnanılmaz Performans

Yıl başından bu yana %6.000 artış yakalayan LUNA, 44 doların üzerinde tırmanarak piyasa değeri sıralamasında 11. konuma yükseldi. Çok sayıda proje, kusurlarına ve yetersizliklerine rağmen kısa vadede büyük fiyat artışları gördü. Uzmanlar Terra yatırımı için derin bir araştırma yaparak sorulara cevap aradı.

Luna token’ın temel amacı, Terra stablecoin’lerin fiyatını korumaktır. Terra, talebe bağlı olarak stablecoin arzını artırmak veya azaltmak için bir algoritma kullanır. LUNA, sağlam altyapısı ile kripto topluluğunda öne çıkan projelerden birisi olmayı başardı. Bununla birlikte LUNA stake eden tüm kullanıcılar token’larının işlemlerini doğrulayarak Terra’nın stablecoin’leri üzerinden yapılan ödemelerden işlem ücreti alırlar. Ayrıca LUNA bir yönetim kripto parasıdır. Bu nedenle Terra’da önerilen değişiklikler üzerinde LUNA sahibi kullanıcılar oy hakkına sahip olurlar.

Kredi kartıyla bitcoin ve kripto para satın almak için Cex.io'ya bu linkten üye olarak komisyon avantajlarından yararlanabilirsiniz.

Uzmanların Trend Beklentileri

Terra, farklı para birimlerine sabitlenmiş birden fazla sabit para sunan bir blok zinciri protokolüdür. Büyüme potansiyeli olan altcoin’ler arasında adı anılan Terra, yakından takip edilmesi gereken projelerden biri olarak nitelendiriliyor.

LUNA, henüz Cryptocom ve Binance platformlarında yer alırken diğer birçok borsada henüz bulunmuyor. Uzman analistler, 2021 yılında potansiyel yükseliş beklediği altcoin’ler arasında Terra Luna’yı ekledi.

Popüler kripto para LUNA, bu yazının kaleme alındığı an itibarıyla 38 dolardan alım satım işlemi görüyor. LUNA, birçok kripto yatırımcısı tarafından dikkatle takip edilen kripto paralar listesinde üst sıralarda yer alıyor.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar