Yüzde 1000 Artabilir! Bu Metriklere Göre Dogecoin Büyük Bir Ralliye Hazırlanıyor

Bu metrikler Dogecoin'de %1000 artışı işaret ediyor.
09:30
18 Ekim 2021
Yüzde 1000 Artabilir! Bu Metriklere Göre Dogecoin Büyük Bir Ralliye Hazırlanıyor
Okuma Süresi: 2 Dakika

Popüler şaka para birimi Dogecoin (DOGE) sahipleri memecoin’de önemli bir yükseltme bekliyor. Bu yükseltme, ağ için işlem ücretlerinde azalmaya yardımcı olacaktır. Dolayısıyla analistler, DOGE‘nin fiyatının patlamaya hazır olduğunu tahmin ediyor.

DOGE Fiyatı Patlamaya Hazır

Dogecoin yaratıcısı Billy Markus, DOGE düğümleri 1.14.4’e yükseltildiğinde, Dogecoin ağındaki işlem ücretlerinde bir azalma olacağını belirtmişti. Dolayısıyla meme coin sahipleri, DOGE faydasını artırmak ve bir ralliyi tetiklemek için ücret indirimi bekliyorlar.

Cryptocademy HQ’nun kripto para analisti ve kurucusu Justin Bennet, DOGE hakkındaki yükseliş görünümünü paylaştı. Öyle ki popüler kripto para analisti, DOGE’nin fiyatında %500-%1000’lik bir artış öngörüyor.

Söz konusu analist, bir tweet dizisinde DOGE ile ilgili yükseliş hissini dile getirdi. Dogecoin, 0.24 dolar seviyesini geri alabilirse,  %500-1000’lik bir artışa başlayabilir.

“DOGE’nin 0.24’ün üzerindeki alanı çıkarması gerekiyor. Eğer bu gerçekleşirse çok aylı bir ralli başlar, IMO. Onaylarsa, muhtemelen %500 – %1.000’lik yukarı yönlü bir artış yaşanacaktır.”

Teknik analiz tablosu biraz buna benziyordu.

DOGE söz konusu dönüm noktasına ulaşabilirse, 0,24 doları yeniden test etmeden ve daha da yükselmeden önce kısa ömürlü bir pump’ın 0,26 dolardan bir önceki en yüksek seviyeye ulaşmasını bekliyor. İçeriğin kaleme alındığı sırada, DOGE, %1’den daha az düzeltme ile 0.24 dolar seviyesinin hemen altında işlem görüyordu.

Bu grafik, yükseliş anlatısını daha da açıklıyor.

Ünlü analistin’de vurgulandığı gibi, meme coin büyük bir üçgen deseni oluşturdu. Yükseliş trendi, bir varlığın çapraz direncini çıkardıktan sonra yükselişe devam etmesini önerdi.

Buna ek olarak DOGE, BTC’ye (DOGE/BTC) karşı da olumlu bir senaryo çizdi. Daha yüksek fiyatlar kaydetmesi sadece bir zaman meselesi.

Ünlü İsimler Dogecoin’i Pump’lıyor

Diğer önde gelen savunucular da DOGE‘yi gelecekte pump’lamak için desteklediler. Centibillionaire Elon Musk da bu savunucuların arasında yer alıyor. Öyle ki Tesla CEO’su, DOGE ücretlerinin düşmesinin önemini vurgularken bu anlamda Dogecoin ekibiyle birlikte çalışıyor.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar