X

Yüzde 10 Bin Artabilir! İki Yeni GameFi Projesi Bugün Duyuruldu!

Popüler analist bu iki GameFi için %10000 fiyat artışı bekliyor.
17:15
3 Ekim 2021

Popüler kripto para analisti yakın zamanda fiyatını 10’a katlayabilecek iki projeyi duyurdu. Popüler kripto kanalı Bitboy Crypto tarafından paylaşılan projeler beklendiği gibi Ekim ayında mega boğa başlarsa ciddi kar bırakacak. Birçok analist tarihin tekerrür edeceğini ve Ekim ayında Bitcoin’in 50.000 doların üzerinde kalacağını düşünüyor.

Medabots (MEDA)

Projenin geliştiricileri oyun sektörüne yabancı değil, dünya çapında milyonlarca insanın oynadığı oyunlar geliştirdiler.

“Zaten var olan devasa topluluklarıyla uzaya çıkan medabotlar yoğun ilgi göreceğe benziyor. Şirket, Playstation ve Gameboy gibi birçok platform için oyunlar geliştirmiştir. Şimdi de blockchain ile oyun üretiyorlar”.

300'den fazla kripto para ile al-sat yapmak, lending ve staking'den kazanç sağlamak için bu linkten Binance'ye üye olabilirsiniz.

MEDA, Medabot’ların yerel simgesidir. Video oyunu kullanıcılarına sanal oyun içi ürünlerini yönetme yeteneği veren yeni bir kripto para birimidir. Binance Smart Chain’de basılan MEDA aynı zamanda Medabots NFT Marketinin para birimi olacak.

Henüz 10 günlük olan bu token ciddi hacim oluşturamadı. Yani yatırımcılar ekstra dikkatli olmalıdır. Toplam arzı 100 milyar adettir, internet sitesinde daha detaylı bilgiye ulaşılabilir.

Crypto Blades (SKILL)

Binance Smart Chain üzerinde başlatılan Crypto Blades (SKILL) Riveted Games grubu tarafından geliştiriliyor. Web tabanlı NFT oyunu sayesinde oynarken SKILL kazanabileceksiniz. Düşmanları yendiğinizde, baskınlara katıldığınızda ödül olarak SKILL token alacaksınız.

“Bu proje kısa sürede yüksek kazanç arayanlar için harika olabilir. Tüm zamanların en düşük seviyesi olan 0,69 dolardan 142 dolara kadar çıktı. Sonrasında büyük bir geri çekilme yaşadı ve yeniden 10 kat değerlenebilir”.

Crypto Blades (SKILL) hali hazırda 18,40 dolardan alıcı bulmaya devam ediyor. Toplam 1 milyon arzı var ve piyasa değeri 16 milyon dolar civarındadır. Gate, PancakeSwap gibi birçok platformdan alım yapılabiliyor. En büyük hacim ise XT borsasında bulunuyor.

Sorumluluk Reddi: Bu yazıda yer alan bilgiler kesinlikle yatırım tavsiyesi içermez. Yatırımcılar, kripto para birimlerinin yüksek volatilite ve dolaysıyla risk taşıdığının farkında olmalı, kendi araştırmaları doğrultusunda işlemlerini gerçekleştirmelidir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar