X


Yine Büyük Beş XRP Transferi Gerçekleştirildi: İşte Detaylar

Elde edilen son bilgilere göre son 12 saatte 145 milyon adet XRP işlemi büyük borsalar, Ripple ve saklama platformları arasında yapıldı. 
12:45
17 Eylül 2021

Bireyler ve kurumlar tarafından yapılan büyük kripto transferlerinin ayrıntılarını düzenli olarak paylaşan popüler DLT izleme hizmeti Whale Alert, son zamanlarda gerçekleştirilen bazı daha önemli XRP işlemleri hakkında bilgi verdi.

Büyük XRP Transferleri

Twitter’daki son paylaşımlara göre, son on iki saatlik süre içinde, Ripple Labs‘ın da katılımıyla büyük kripto işlem merkezleri arasında 145 milyon XRP transferi gerçekleştirildi. Yapılan açıklamalarda, birkaç dijital borsanın ve saklama platformu BitGo’nun yer aldığı beş büyük kripto XRP işlemi gerçekleşti.

Elde edilen bilgilere göre Ripple’ın satmak üzere ya da XRP’nin likiditesini desteklemek için için ortaklara, kullanıcılara ve kripto borsalarına coin transferi için kullandığı RL18-VN adresine 15 milyon ve 25 milyon XRP gönderimi yapıldı.

300'den fazla kripto para ile al-sat yapmak, lending ve staking'den kazanç sağlamak için bu linkten Binance'ye üye olabilirsiniz.

Binance ve Bitstamp

Bu noktada yapılan en büyük transfer 52.027.950 XRP oldu. Fonlar Bybit borsasından Binance’e gönderildi. Çin’in en büyük kripto işlem platformu Huobi de Binance’e 40 milyon XRP gönderdi. Böylece Changpeng Zhao‘nun başında bulunduğu borsa, 90 milyon XRP almış oldu.

Son olarak beşinci işlem ise 15.000.000 XRP’yi Bitstamp’a gönderen kripto saklama hizmeti BitGo tarafından gerçekleştirildi.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar