X


Yakında Kullanıcı İle Buluşacaklar: Bu 2 Altcoin Analiste Göre Patlama Yapabilir!

Piyasanın popüler analistlerinden olan Joe Parys de 100 kata kadar artış beklediği iki altcoin’i takipçileriyle paylaştı.
18:29
17 Ocak 2022
Okuma Süresi: 2 Dakika

Kripto para analistleri çok büyük artış potansiyeline sahip olduklarını düşündükleri altcoin’leri zaman zaman takipçileriyle paylaşıyor. Ama yatırımcılar, bu tahminlerin bir kesinliği olmadığının farkına vararak ve mutlaka kendi araştırmaları sonrasında işlemler yapmalı.

Piyasanın popüler analistlerinden olan Joe Parys de 100 kata kadar artış beklediği 2 altcoin’i takipçileriyle paylaştı.

SundaeSwap (SUNDAE)

Cardano’da merkezi olmayan bir işlem protokolü olan SundaeSwap, yerel, ölçeklenebilir merkezi olmayan borsa ve otomatik likidite sağlama platformu olarak tanımlanabilir. Yapılan açıklamalara göre SundaeSwap, temel olarak diğer merkezi olmayan borsalara çok benzer şekilde çalışacak.

Analist SundaeSwap’in Cardano üzerinde çalışacak olmasının önemli bir nokta olduğunu ve bu sebeple SUNDAE token’ının büyük bir artış potansiyeli taşıdığını ifade ediyor. Yatırımcılar SUNDAE token’ına yatırım yapmak için ISO’ya katılabilir ve staking yapabilir, yield farming ile SUNDAE token’ı alabilir ya da borsada satın alma yapabilir.

AstroSwap (ASTRO)

Çok yakında piyasaya çıkacak olan bir başka merkezi olmayan borsa da AstroSwap. Analistin üzerinde durduğu bu ikinci proje de Cardano üzerinde çalışıyor.

Yapılan açıklamalara göre projenin IDO’su yalnızca Adapad’e özel olarak piyasaya sürülecek.

Bunlara ek olarak AstroSwap’ın staking çalışması var ve AstroSwap token’ları ile işlem yapılacak olan borsanın da yakın zamanda kullanıcı ile buluşacağı ifade ediliyor.

Analiste göre projenin sadece 42 milyon dolarlık bir piyasa değeri var ve dolayısıyla AstroSwap inanılmaz bir fırsat olabilir. Analiste göre projenin uygulamaya konulmasından sonra ASTRO fiyatı 0,5 dolara kadar yükselebilir.

Bu yazıda yer alan bilgiler kesinlikle yatırım tavsiyesi içermez. Yatırımcılar, kripto para birimlerinin yüksek volatilite ve dolaysıyla risk taşıdığının farkında olmalı, kendi araştırmaları doğrultusunda işlemlerini gerçekleştirmelidir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar