X


WNXM Coin Nedir?

Wrapped NXM Coin, ortaklığın iç ekonomisini birbirine bağlamak için kullanılan bir kripto para birimidir.
09:23
16 Eylül 2020

WNXM Coin, geçerli koşullara ve kapitalizasyon düzeylerine dinamik olarak tepki vermek için kullanılan bir token’dır. Ayrıca yapılan açıklamalara göre ortakların günlük operasyonlarına katıldıkları için aktif üyeleri ödüllendirmek için de WNXM coin kullanılıyor.

Bu yazımızda, “WNXM token, WNXM Binance, WNXM satın al, WNXM Coin nereden alınır” gibi konulara değineceğiz.

Wrapped NXM Coin Nedir?

Wrapped NXM Coin, ortaklığın iç ekonomisini birbirine bağlamak için kullanılan bir kripto para birimidir. Nexus Mutual, ETH’deki fiyatın iki ana faktör tarafından yönlendirildiği bir token bonding eğrisi kullanıyor. Buna göre fiyat kişilerin ne kadar sermayesi olduğu ve karşılıklı tüm talepleri belirli bir olasılıkla karşılamak için ne kadar sermaye ihtiyacı olduğuna göre belirleniyor.

300'den fazla kripto para ile al-sat yapmak, lending ve staking'den kazanç sağlamak için bu linkten Binance'ye üye olabilirsiniz.

Platformun açıklamalarına göre sigorta kavramı, geçmişte karşı karşıya kaldıkları risklerden birbirlerini korumak için kaynaklarını bir araya getiren topluluklardan geliyor. Sayılar daha güvenilir hale geldikçe havuzda ne kadar çok insan varsa sistem daha iyi çalışıyor. Ancak bu yöntem ölçeklenebilir değil, çünkü güvene dayalı bir sistemdir. Böylece geleneksel sigorta şirketleri ortaya çıktı.

Bu noktadan hareket eden Nexus Mutual, Ethereum ve akıllı sözleşmeler ortaya çıktığında, sigorta sektörü bilgisini merkezi olmayan teknoloji tutkusuyla uygulayabileceklerini fark ettiklerini ifade ediyor. Sistemdeki herkesin değil, sadece bireylerin güvenmesi gereken bir platformda karşılıklı bir ilişki kurulabileceğini belirliyorlar.

Nexus Mutual, sigorta ekosistemine merkezi olmayan bir alternatif getirmeyi hedefliyor. Sigortanın gücünü insanlara geri döndürmek amacıyla karşılıklı oluşturulan Blockchain teknolojisini kullanıyor. Halka açık bir şekilde Ethereum Blockchain’i üzerinde inşa edilen platform, herkesin üye olmasına ve pay sahibi olmasına imkan tanıyor.

Öte yandan platform tamamen üyelere ait olduğu için geleneksel bir sigorta şirketi fikrinin yerini alıyor. Model, üyeler risk değerlendirmesi, talep değerlendirmesi ve yönetişime katılmak için ekonomik teşvikler alacaklarından katılımı teşvik ediyor.

WNXM Nedir?

WNXM, Nexus Mutual platformunun yerel kripto para birimidir. Buna ek olarak “WNXM satın al, WNXM Coin nereden alınır” gibi konuları merak edenler için WNXM token rakamlarına değinmekte de fayda var.

CoinGecko verilerine göre yazının yayına hazırlandığı sırada 45,72 dolardan işlem gören WNMX token’ın şu anda 2,5 milyon arza sahip olduğu ve maksimum 2,55 milyon token arzına sahip olacağı ifade ediliyor.

Bunların yanı sıra şu anda WNXM token’ın 116.457.423 dolar piyasa hacmi bulunuyor. Bu piyasa hacmi ile WNXM token’ın piyasa değeri bakımından 93. sırada yer aldığı görülüyor. Ayrıca bu noktada WNXM’in 23 saat içindeki en düşük değerinin 45,66 dolar ve en yüksek değerinin 64,30 dolar olduğunu belirtmekte fayda var.

Wrapped NXM Coin Yorum

Wrapper NXM’in arkasındaki platforma sigortacılık gibi önemli bir alana odaklandığı için özellikle önemli olduğu düşünülüyor. Ancak henüz çok yeni bir token olduğu için yatırımcıların bir nebze de olsa çekimser olduğu ifade edilebilir.

Bunlara ek olarak Binance listelenmesinin hemen hemen her token’da olduğu gibi WNMX token üzerinde de pozitif bir etkisi olduğu yorumları yapılıyor.

Wrapped NXM Coin Nasıl Alınır?

WNXM Binance’ten satın alınabilir. Binance, dünyanın işlem hacmi bakımından en büyük kripto para işlem platformu olduğu için güvenle işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar