X


Waves Dalgalanmaya Devam Ediyor: Vostok Ufukta Göründü

Waves geçtiğimiz hafta hızlı iniş çıkışlarla dikkat çekti.
19:00
9 Aralık 2018
Okuma Süresi: 2 Dakika

Waves token’ları kasım ayı sonlarından bu yana oldukça hareketliydi. 18 aylık en düşük fiyatı 0.9 dolara kadar gerilemişken bu hafta başlarında yükseldi ve %151 değer kazandı. Ardından %41 geriledi, görünen o ki tipik pump & dump yaşandı.

Ancak bu ani iniş çıkışın ardından Waves kazandığı değerin bir kısmını korudu. Bunun nedeni yakın zamanda düzenlenecek Vostok ICO’su olabilir çünkü Vostok bir kısım token’larını Waves sahiplerine dağıtacak. Vostok kurumsal yatırımcılar ve Waves arasında işlev gören özel bir Blockchain olarak tasarlanıyor. Vostok için başlatılma tarihi henüz belirlenmedi. Forbes 2019’un takip edilmesi gereken ICO’ları arasında Vostok’u da gösterdi.

Bazı Waves destekçileri Vostok ile amaçlanan etki hakkında endişeye uğradı. Waves Blockchain’inin prensipleri değişmeyecek olsa da, dikkatin Vostok üzerinde toplanmasını hoş karşılamadılar. Waves CEO’sunun da Vostok’u ön plana çıkarmasının Waves token’larını etkileyebileceği düşünüldü.

Waves bir gecede %57 değer kazanmıştı ve son zamanlarda piyasanın geneliyle birlikte toparlanmaya başladı. Aynı zamanda Waves’in mobil cüzdanı piyasaya sürüldü. Waves CEO’su Sasha Ivanov Waves’in ERC 20 token’larına benzer “smart assets” özelliğinin platformda kullanılabileceğini açıkladı.

Daha önce Waves eylül ayında %33’lük ani bir yükseliş yaşamıştı. Waves platformuna akıllı sözleşme desteğinin eklenmesi bu yükselişin temel sebebiydi. Waves haberimizi hazırladığımız sırada 7 günlük süre içerisinde %10,81, son 24 saatte ise %10,01 değer kazanmış durumda. Waves token’ları 1,66 dolardan işlem görüyor ve dünden bu yana işlem hacminde yükseliş görülüyor.

Kaynak: Hacked

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar
ETİKETLER
  • Huseyin
    3 sene önce

    Ben Wordvrc etc aldım süper kazandım alın yükseklecek

    12