X

WABI Coin Nedir?

WABI, tüketici ile satıcıyı bir araya getiren bir kripto para projesidir.
15:13
16 Aralık 2020

Wabi (WABI), tüketicilerle markaları bir araya getiren bir ekosistem olarak tanımlanabilir. Ekosisteme katılanlara adil, güvenli ve gizli bir etkileşim şansı sunan platform, bunun için blockchain teknolojisinden ve ek birkaç araçtan faydalanıyor. Wabi ekosistemi aslında sanal  bir alışveriş merkezi veya alışveriş ağı olarak tanımlanabilir.

Wabi (WABI) Nedir?

Wabi Coin, ekosisteme katılan tüketicilerin isterlerse paketlenmiş ürün satın almalarını, isterlerse de ellerindeki Wabi Coin’leri satarak bunu itibari paraya çevirmelerini sağlamakta. Yani ekosistem tamamen tüketicilerin istekleri üzerine kurulmuş durumda. Avrupa, Japonya, Avustralya ve Yeni Zelanda gibi dünyanın dört bir yanındaki ülkelerin özel markaları WABI ekosistemi üzerinde bulunabilmekte.

WABI Coin Yorum

WABI Coin bu yazının kaleme alındığı an itibarıyla 636. sırada yer alıyor. Son 24 saat içerisinde %6 düşüş yaşayan WABI, 2018 yılındaki altcoin boğasından sonra sadece düşüş yaşadı. Ancak yine de projenin sahip olduğu fikir ve ekosistem, Wabi Coin’in ilerleyen tarihlerde atılım yapmasını sağlayabilir. Özellikle Koronavirüs ile her şeyin uzaktan yapıldığı şu günlerde Wabi Coin gibi projeler önem kazanabilir.

Kredi kartıyla bitcoin ve kripto para satın almak için Cex.io'ya bu linkten üye olarak komisyon avantajlarından yararlanabilirsiniz.

WABI Coin Nasıl Alınır?

WABI Coin almak için ne yapmak gerekiyor?  Binance bu konuda kullanıcıların tercih edeceği en popüler platform olarak ön plana çıkıyor.  Binance’in sunduğu likidite ve güvenlik de yatırımcıların burayı tercih etmesine etki etmekte.

  • WABI Coin satın almak için ilk olarak borsaya TL bakiyesi atmak veya bunun yerine kullanılabilecek bir kripto para almak gerekiyor. Bunun için önce Binance ana sayfasına girip, sol üstte yer alan “Kripto Al” seçeneğinden “Kredi/Banka Kartı” sekmesine tıklayın.
  • Açılan sekmede ne kadar TRY ile işlem yapmak istediğiniz seçip, Coin kısmından Bitcoin’i yani BTC’yi işaretleyin.
  • BTC aldıktan sonra yine sol üstteki “Al-Sat” seçeneğini önizleyin “Klasik” sekmesine tıklayın.
  • Açılan kısımda sağ üstten BTC sekmesini seçerek, arama butonuna WABI yazın ve altta açılan WABI /BTC çiftini seçin.
  • Daha sonra ortadaki “WABI AL” sekmesine gelip, almak istediğiniz miktarı girin.
  • İstediğiniz miktarı girin ve işleme onay vererek WABI Coin alma işlemini tamamlayın.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar