X


Vitalik Buterin’e Tepkiler Çığ Gibi Büyüyor

Ethereum’un kurucularından Joseph Lubin katıldığı CNN röportajında kripto para sektörü hakkında değerlendirmelerde bulunarak Buterin’in tartışma yaratan sözlerine karşılık verdi.
15:00
12 Eylül 2018
Okuma Süresi: < 1 Dakika

Ethereum kurucu ortağı Joseph Lubin CNN’e röportaj verdi. Kripto para sektörü hakkında konuşan Lubin, Vitalik Buterin’in sözlerine değinmeyi ihmal etmedi.

Buterin’in “Artık sektördeki hiçbir şeyde bir başka 1000 kat bir büyüme fırsatı yok.” yorumuna finans uzmanı Aaron Brown ve  Binance CEO’su Changpeng Zhao karşı çıkmıştı. Lubin eleştiri kervanına son katılan isim oldu. “Vitalik zeki biri” diyerek konuşmasına başlayan Lubin’e göre kripto dünyası henüz yolun başında ve kripto teknolojisi henüz “tam olarak olgunlaşmamış”:

Sektörde büyük bir evrim olacak ve şu an varlık olan her şeyin muhtemelen ileri bir tarihte kripto para olarak bir temsili yaratılacak. İleride büyük bir büyüme yaşanacak.

Lubin kripto para sektörüne yönelik şöyle konuştu:

Patlamalar aslında sektörümüze büyük bir ilgi, çok sayıda teknoloji uzmanı, girişimci ve tüketimci getiriyor. Bunlar harika. Yaşanan patlamadan ötürü şu an çok fazla aktivite görüyoruz.

Kripto paralara yönelik düzenlemelerin işleyişinden memnun olduklarını dile getiren Lubin, ERC-20 tabanlı Winklevoss kardeşlerin “Gemini Doları” ve Paxos’un “Paxos Standard”ı hakkında pozitif görüşlere sahip:

Bu, daha çok sofistike uygulama geliştirmek için ve gerçek anlamda bir kripto ekonomisi inşa etmek için ihtiyacımız olan çok sayıda temel bileşenden yalnızca bir diğeri.

Joseph Lubin’in sözlerine hak vermemek elde değil. Zira piyasanın gerçek ihtiyacı, sorunların yenilikçi çözümler geliştirilerek bir bir aşılması.

Kaynak: ambcrypto.com

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar