X


VeChain Teknik Analizi ve Yorumları – 7 Mayıs 2021

VeChain (VET) teknik analiz verileri ve yorumları.
17:13
7 Mayıs 2021

Popüler kripto para VeChain (VET), an itibarıyla 0.228 dolar ila 0.245 dolar arasındaki direnç bölgesini test ediyor. Uzmanlar, 0.245 doların üzerindeki belirleyici bir kapanışın yeni bir ralliyi başlatabileceğini ileri sürdü.

VeChain Boğaları Kritik Direnç Alanını Test Ediyor

Popüler kripto para birimlerinden biri olan VeChain (VET), ocak ayından bu yana önemli kazançlar elde etti. 17 Nisan tarihinde 0.279 dolar ile tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaşan VET, bir geri çekilme evresine girmişti. Ancak piyasa ivmesi ve boğaların çabaları VET’i yukarı taşıdı. Boğalar, 0.228 dolar ila 0.245 dolar arasındaki direnç bölgesini üç kez test etmesine rağmen başarısız oldu. Ancak an itibariyla boğalar bu bölgeyi aşma girişimlerinde bulunuyor.

Uzman analistler, VeChain fiyatının 0.245 doların üzerinde belirleyici bir kapanış yapmasının yeni bir yükseliş trendini tetikleyebileceğini aktardı. Bu bağlamda VET %10 yukarı sıçrayarak 0.266 dolara kadar tırmanabilir. Bunun ardından momentumun boğalar lehinde olması popüler kripto paranın fiyatını 0.303 dolar seviyesine taşıyabilir.

Kredi kartıyla bitcoin ve kripto para satın almak için Cex.io'ya bu linkten üye olarak komisyon avantajlarından yararlanabilirsiniz.

Öte yandan MRI, yükseliş ivmesinin korunması adına önemli destek noktasını 0.222 dolar oalrak kaydetti. VET fiyatı bu desteğin altına sarkarsa yükseliş senaryosu rafa kaldırılabilir. Devam eden bir satış baskısında VeChain fiyatı 0.192 dolara kadar geri çekilebilir.

VeChain Yorumları

VeChain, haberimizin hazırlandığı sırada 0.239 dolar seviyelerinden işlem görüyor. VET gün içerisinde 0.25 dolara dokunsa da bu seviyede tutunamadı. Boğaların 0.245 dolarlık kritik direnç seviyesini kırma girişimleri an itibarıyla başarısız olsa da önümüzdeki seanslar VET’in yönünü tayin etmek için büyük önem arz ediyor. VET’in yükseliş trendini koruması bu kritik girişimlerin sonucuna bağlı gibi gözüküyor.

Günlük grafik verilerine göre RSI 62 seviyesiyle aşırı alım bölgesine yakın seyrediyor. Müthiş Osilatör ise bir geri çekilmenin eşiğinde olan bir görüntü çiziyor.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar