Ünlü Trader Bu 3 Altcoin’i İşaret Etti! Bu Altcoin’ler Yatırımcılarını Ödüllendirebilir

Ünlü analist açıkladı: Bu 3 altcoin yıl sonuna kadar yatırımcısını ödüllendirebilir.
11:00
20 Aralık 2021
Ünlü Trader Bu 3 Altcoin'i İşaret Etti! Bu Altcoin'ler Yatırımcılarını Ödüllendirebilir
Okuma Süresi: 3 Dakika

Ünlü kripto para analisti ve trader’ı Tyler Swope, kripto para piyasasına yönelik yeni tahminlerini takipçileri ile paylaştı. Swop’a göre bu 3 altcoin yıl sonuna kadar yatırımcılarını ödüllendirebilir.

Bu 3 Altcoin Yatırımcılarını Ödüllendirebilir

Ünlü analist, piyasaya yönelik tahminlerini paylaştığı yeni bir videoda 304.000 YouTube abonesine, merkezi olmayan oracle ağı Chainlink‘e (LINK) ve sahiplerini üstün bir staking mekanizması aracılığıyla ödüllendireceğini belirttiği iki altcoin’i yakından takip ettiğini açıkladı.

Swope’a göre, bu üç kripto para birimi, enflasyonist ödüller yerine yalnızca gerçek hayattaki iş performansına dayanan yeni bir stake yönteminden yararlanarak diğer kripto para birimlerinden kendini ayırıyor.

Swope, videoda yaptığı açıklamalarda şu ifadelere yer verdi;

“Gerçek dünyadaki iş performansına dayalı yeni bir bahis türü geliyor. Artık spekülasyon ve enflasyon bir hissenin ana itici gücü olmayacak, ancak hisse, ölçümlere, performansa ve bir endüstri ekosistemindeki varlıklar arasındaki hedeflerin hizalanmasına bağlanabilir.”

Faiz veya ödül elde etmek için kripto varlıklarını stake etmek veya kilitlemek, dijital varlığın tokenlerinin arzını artırma eğilimindedir ve bu da enflasyona yol açar. Swope, Chainlink‘in (LINK) istenmeyen node sağlayıcılarını keserek ve iyi olanları ödüllendirerek bununla mücadele etmeyi planladığını belirtti ve şöyle söyledi;

Chainlink staking’in güzelliği, Oracle düğümlerinin, anlaşmaların gerektirdiği teminat için topluluktan LINK tokenlerini toplayabilmesidir. Bu büyümeye izin verir. İyi hizmet sağlayıcılar, topluluktan pay alabildikleri ve gelirleri, yani hizmet ödüllerini toplulukla paylaşabildikleri için, müşteriler için daha fazla hizmet sözleşmesi gerçekleştirebilecekler.”

LINK, hisse senedi protokolünün başlatılması için net bir zaman çizelgesi olmaksızın, içeriğin kaleme alındığı an itibarıyla CoinMarketCap verilerine göre 18.55 dolardan el değiştiriyor.

Energy Web Token (EWT) ve Unibright (UBT)

Swope ayrıca açık kaynaklı, merkezi olmayan, dijital teknolojilerden yararlanan düşük karbonlu bir sistemi hızlandırmak için tasarlanmış bir blok zinciri platformu olan Energy Web Zincirinin yerel kripto para birimi Energy Web Token‘ı (EWT) da yakından takip ediyor.

Swope, EWT’nin yalnızca iyi performans gösterdiği düşünülen pay sahiplerini ödüllendirerek enflasyonla mücadele için benzer bir planı olduğunu belirtti.

Swope ayrıca EWT‘ye yönelik açıklamalarında şu ifadelere yer verdi;

“Merkezi olmayan hizmet düzeyi anlaşmalarında (dSLA) stake ödülleri, gerçek dünyada yaratılan değerden gelir (yeni basılan token’larda ödenen enflasyonist ödüllerin aksine). dSLA ödülleri yalnızca yüksek performanslı sağlayıcılara ve onları destekleyen kullanıcılara dağıtılır.”

EWT, içeriğin kaleme alındığı an itibarıyla CoinMarketCap verilerine göre son 24 saatte %7.20 düşüşle 10.36 dolardan işlem görmeye devam ediyor.

Ünlü kripto para analisti son olarak “kodsuz” yaklaşımlarını kullanarak büyük işletmeler için blok zincirlerini ve sözleşmeleri basitleştirmeyi amaçlayan bir çerçeve olan Unibright‘ın yerel hizmet varlığı olan UBT‘yi ele aldı.

Swope, kurumsal organizasyonları Ethereum’a bağlamayı amaçlayan bir proje olan Baseledger token modelinde UBT’nin önemini vurguladı.

“Her şeyin merkezinde Unibright (UBT) token’ı var. Unibright’ın yerel varlığı UBT, bir ödeme token’ıdır.

Unibright (UBT), içeriğin kaleme alındığı an itibarıyla 1,59 dolardan alım satım işlemi görmeye devam ediyor. Unibright’ın yıl sonundan önce piyasaya sürüleceğini öngörüyor.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar