reklamı kapat

Ünlü Milyarderden Umut Veren Açıklamalar

Ünlü milyarder Tim Draper piyasa hakkındaki görüşlerine yer verdi.
6 Aralık 2018
  • Ömer UçarÖmer Uçar

Kripto para piyasasının efsanevi isimlerinden ve Bitcoin’in (BTC) amansız savunucularından ünlü yatırımcı Tim Draper geçmişte BTC’nin fiyatıyla ilgili çarpıcı tahminlerde bulunmuştu. Erken zamanda Bitcoin yatırımı yapan isimler arasında yer alan Draper düşen piyasaya rağmen kriptolara inancını kaybetmediğini gösteriyor.

CoinTelegraph ile gerçekleştirdiği özel bir röportaj esnasında piyasanın geleceğine ilişkin görüşlerine yer veren Draper kullanıcılara umut verici ifadeler kaydetti. Yaklaşık 40.000 coin kadar BTC varlığına sahip olduğu ifade edilen ünlü yatırımcının varlıklarını boğa piyasasında dahi satmadığı ileri sürülüyor. İddialara göre Tim Draper bu yeni varlık sınıfının uzun vadede patlayışa geçmesini bekliyor.

CoinTelegraph’a yaptığı açıklamalarda detaylı şekilde düşüncelerini açıklayan Draper Bitcoin’in gelecekte 250.000 dolarlık fiyata yükseleceğini savunuyor. Bu iddia kripto para topluluğundaki en olumlu fiyat tahmini olarak adlandırılıyor.

Başarılı yatırımcı Tim Draper bir girişim fonunu yönetiyor ve kendi ismindeki girişim odaklı bir üniversitenin de yürütme işlerini yapıyor. Ünlü girişimci Draper piyasadaki son düşüşlerin basit bir “dalgalanma” olduğu görüşünde.

Milyarder yatırımcı Draper kripto para piyasasına adım atmak için en uygun anın herhangi bir an olduğunu ifade ediyor. Piyasanın gelecekte çok daha parlak günler yaşayacağına işaret eden Draper şunları kaydetti:

Bir krize daima bir fırsat gözüyle bakmışımdır. Bu duruma karşı yaklaşımım da tam olarak bu. Bütün zamanlar kripto para piyasasına girmek için iyidir. Eğer ileri görüşlüyseniz bu durumu anlarsınız ve şöyle düşünürsünüz; bu daha iyi bir para birimi. Kısaca dünyanın bunu benimsemesi yalnızca zamanla mümkün olacak. İtibari parayla yapabildiğim her şeyi Bitcoin’le de yapınca bu durum gerçekleşecek.

Kaynak: Ethereumworldnews

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.
ETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.