X


Ünlü Analiz Firması: Bu Kripto Para Değerinin Çok Altında!

Weiss Ratings'den dikkat çeken Cardano (ADA) açıklaması geldi.
21:00
19 Aralık 2019
Okuma Süresi: 2 Dakika

Kripto para analiz firması Weiss Crypto Ratings, yayınladığı son gönderisinde önde gelen kripto para birimlerinden Cardano (ADA) hakkında önemli açıklamalarda bulundu.

Cardano Ederinin Çok Altında!

Weiss Crypto Ratings, Cardano’nun şu an için piyasada değeri olması gerekenden çok düşük seviyede olan ender kripto para birimlerinden birisi olduğunu vurguladı ve fiyatının, projenin temellerini yansıtmadığını ifade etti. Kısa süre öncesine kadar her zaman toplam piyasa değerine göre en büyük 10 kripto para birimi arasında yer almayı başaran ADA, 2019 yılında bu pozisyonunu kaybetti.

 Bu yazının kaleme alındığı an itibariyle en büyük 12. kripto para birimi konumunda olan ADA, 24 saatlik sürede yüzde 6’lık yükseliş elde etti ve 0,033 dolardan alınıp satılmakta. ADA aslında tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 1,33 dolardan yüzde 97 civarında geride ve Weiss bunun yakın zamanda yükselişe geçebileceğini ima etmekte.

Yakın zamanda Shelley ağının test versiyonunu kullanıcılara sunan Cardano, şimdiden 5,4 milyar adet ADA’nın ağa yatırıldığını ve staking sürecinini başladığını duyurdu. İlgili haber hakkındaki detayları buradan okuyabilirsiniz. Staking aslında son zamanlarda kripto para sektörünü nabzını yoklamakta ve birçok proje staking desteği vermeye başladı.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar