Ünlü Analistten Heyecanlandıran Tahmin! Bu 4 Altcoin 2022’de Patlama Yapabilir

Ünlü analist 2022'de patlama yapmasını beklediği 4 altcoin'i takipçileri ile paylaştı.
11:20
27 Aralık 2021
Ünlü Analistten Heyecanlandıran Tahmin! Bu 4 Altcoin 2022'de Patlama Yapabilir
Okuma Süresi: 3 Dakika

Ünlü kripto para analisti, 2021 yılı biterken 2022’de patlamaya hazırlanan ve paranızı katlanarak artırmanıza yardımcı olabilecek en iyi 4 yeni altcoin‘i takipçileri ile paylaştı.

DOTPad

Ünlü kripto para analisti listesinde ilk sırada DOTPad‘a yer verdi. DOTPad, Substrate, Kusama ve Polkadot ekosistemlerini bir araya getirerek, Substrate ile ilgili her şey için birleşik bir kitle fonlaması platformu sağlayarak gelecekteki Kusama ve Polkadot ekosistem projelerine gelişimlerini başlatma, kullanıcı tabanlarını büyütme ve gelişimlerini hızlandırma aracı sağlar.

Analist DOTPad hakkındaki tahminlerini takipçileri ile paylaştı ve şu söylemlerde bulundu;

Tam web sitesi yakında geliyor. Bu altcoin potansiyel olarak bir sonraki 100x’iniz olabilir. Bu nedenle DOTPad, paranızı katlanarak arttırmanıza yardımcı olabilecek ilk kripto para birimidir.

PulseX

Ünlü analist listesinde ikinci sırada PulseX‘e yer verdi. İlk olarak PulseSwap olarak piyasaya çıkan kripto para birimi  isim güncellemesi yaptı ve yeni ismini PulseX (PLSX) olarak güncelledi.

Ünlü analist PulseX hakkında yaptığı açıklamalarda şu ifadelere yer verdi;

“Düşük ücretler olacak, enflasyon olmayacak. Yalnızca PulseX fiyatının yükselmesine ve arzın düşmesine neden olan ücretler olacak.

PLSX’de gelecek vadeden çok şey var ve şimdiye kadar yapılan şeyler sadece bir başlangıç. Bu nedenle PulseX token, 2022’de paranızı katlanarak artırmanıza yardımcı olabilecek iki numaralı kripto para birimidir.”

The Parallel (PRL)

Popüler analist üçüncü sırada sonsuz bir meta veri deposu olan The Parallel‘e yer verdi. Bu kripto para birimi ayrıca süper listeleme adı verilen bir şey yapacak ve bu PancakeSwap üzerinde gerçekleştirilecek.

Analist The Parallel hakkında şunları söyledi;

The Parallel, doğrudan PancakeSwap üzerinden satın alabileceğiniz altcoin’dir ve web sitelerinin üst kısmında resmi PRL BEP-20 adresi de bulunuyor. The Parallel ayrıca gelecekte süper bir airdrop‘a sahip olacak, burada süper listeleme etkinliğine katılanlar için 55.000 PRL artı 1500 dolar dağıtılacak.

Ayrıca The Parallel, insanların sonsuz sosyal eğlence oyunları ve ekonomik fırsatlar geliştiren bir dünya yaratmak için bir araya geldiği sonsuz bir metaverse evrimini başlatmanıza izin verecek.

Kullanıcılar, yaratıcılığın sınırsız olduğu bir metaverse evrenine girebilirler. Kişi yeni materyaller toplayabilecek ve herhangi bir Paragon NFT oluşturabilecek.

SolChicks Token (CHICKS)

Analist son olarak Solana’nın önde gelen play-to-earn oyunu olan SolChicks‘i takip ediyor. SolChicks, nadir bulunan koleksiyonları keşfetmenize ve ayrıntılı, entegre bir ekosistem aracılığıyla oyun süreniz için ödüllendirilmenize ve aynı zamanda kripto para biriminin getirdiği merkezi olmayan mülkiyet gücünden yararlanmanıza olanak tanır.

Solana blok zinciri üzerine kurulu ilk NFT güdümlü oyun platformlarından biri olan SolChicks, her iki dünyanın en iyilerini tek bir ENTEGRE oyun platformunda birleştirdi, böylece artık EŞSİZ NFT koleksiyonlarının keyfini çıkarabilir ve onları heyecan verici bir sanal dünyada ana karakterler olarak kullanabilirsiniz.

Analist CHICKS token’ı hakkında şu ifadelere yer verdi;

CHICKS çok düştü ama yine de günde yaklaşık bir milyon dolar gibi iyi bir hacim alıyor ve SolChicks’in devasa bir topluluğu var ve Solana blok zincirinde Axie sonsuzluğu olmaya çalışıyor. Bu projenin gerçekten inşa edilmesi biraz zaman alabilir.”

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar