X


Ünlü Analist Bu Yıl 100 Kat Artacak Bir Altcoin Duyurdu! Az Biliniyor ve Fiyatı Ucuz!

Ünlü analist bu altcoin için yıl bitmeden %10000 artış bekliyor!
19:01
22 Ağustos 2021

Crypto Love kanalından popüler analist Randall Trzaska takipçileriyle yeni bir fırsatı paylaştı. Öncelikle bu tarz tavsiyeler ciddi risk içermektedir ve bilgi amaçlı paylaşılmaktadır. Bu yıl bitmeden fiyatının 100 kat artacağını iddia ettiği altcoin az sayıda insan tarafından biliniyor. Randall daha önce de bu tarz fırsatları paylaşmış ve kimi zaman takipçilerine ciddi kazanç elde etme imkanı sunmuştu.

Armor (ARMOR) Nedir?

DeFi hack olayları hepimizin malumu, sık sık yaşanan bu olumsuzluklar ekosistemin en büyük tehdidi haline geldi. Çok sayıda DeFi yatırımcısı tüm varlıklarını bu saldırılarda kaybetti. İşte tam da bu noktada Armor (ARMOR) devreye giriyor. Merkezi olmayan finans (DeFi) projelerinde tutulan varlıklar için güvenlik sağlayan Armor (ARMOR) “kullandıkça öde” tarzında bir modele sahiptir.

“Kullandığın kadar öde, emsallerine göre primler aylık değil. Sadece ihtiyacınız kadar ticaret yaparsınız ve Armor (ARMOR)’u kullandığınız için ek ödüller alırsınız”.

300'den fazla kripto para ile al-sat yapmak, lending ve staking'den kazanç sağlamak için bu linkten Binance'ye üye olabilirsiniz.

Uniswap, Sushiswap, AAVE, Maker, Compound, Curve, Synthetix, Yearn, RenVM, Balancer gibi popüler protokollerin tamamıyla uyumlu çalışan Armor (ARMOR) potansiyel risklere karşı yatırımlarınızı koruyor.

Armor (ARMOR) 100 Kat Artacak

Yatırımcılara maksimumu esneklik sağlayan Armor protokolü, diğer protokollerle uyumlu şekilde çalışıyor. Armor (ARMOR) Nexus Mutual’ın blockchain tabanlı sigorta alternatifi tarafından garanti altına alınır.

Randall tarafından Armor (ARMOR) duyurulmadan önce 0,20 dolardan işlem görüyordu. Şu an ise 0,281 dolara kadar yükseldi. Toplam arzı 1 milyar olan tokenın 34 milyon dolar piyasa değeri bulunuyor. Günlük hacmi sadece 4,7 milyon dolar olan Armor (ARMOR) nisan ayında 1,5 dolar ile ATH yapmıştı. Üstelik temmuz ayından bugüne neredeyse yatay seyrediyor. Dogecoin (DOGE)’den daha fazla fayda üreten ve 186’da 1’i arza sahip olan bir token için fiyatı çok makul olabilir. Üstelik şu an az sayıda yatırımcısı bulunuyor.

Dolaşımda 121 milyon arzı olan token, DeFi ekosisteminin genişlemesiyle birlikte güvenliğe önem veren yatırımcıların dikkatini çekebilir.

Elbette kripto para piyasaları ciddi risk içerir ve bir sabah ansızın Armor (ARMOR) ekibinin tüm sistemleri kapatıp ortadan kaybolduğu haberiyle de uyanabilirsiniz. Bu yüzden yatırımlarınızda tavsiye almadan, kendi araştırmalarınıza göre kararlar almalısınız.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar
  • Enver
    1 ay önce

    Dogecoin 50 kat arta bilir ve polkadot da çok büyük artış gösterecektir

    3