X


Cardano (ADA) Kurucusuna Şok Soru! İşte Verdiği Cevap ve Bitcoin (BTC) Tahmini!

Cardano (ADA) kurucusu iddialı yorumlar yaptı.
17:53
22 Ağustos 2021

IOHK ve Cardano (ADA) Kurucusu Hoskinson kısa süre önce bir soru/cevap etkinliğine katıldı. Cardano (ADA) ağının geliştirilmesiyle alakalı soruların yanında güzel bir soru da geldi. Bir izleyici “Ethereum varken şansınız var mı?” sorusunu yöneltti. Hoskinson buna gayet detaylı bir cevap verdi. Peki Cardano (ADA) hedeflediği seviyeye ulaşabilecek mi?

Cardano (ADA)

Hoskinson bu etkinlikte birçok soruya muhatap oldu. Bunlarından biri ağın neden belirlenen tarihte yükseltilemediği oldu. Cardano (ADA) kurucusu ise şunları söyledi:

“İşleri aceleye getirmenin kimseye faydası yok, altta yatan teknoloji çok karmaşık ve biz işimizi sıfır risk ile yapmak istiyoruz. Poly Network’e neler olduğunu gördünüz. Her şeyi elinize yüzünüze bulaştırdığınızda insanların 600 milyon doları yok olabiliyor”.

Kredi kartıyla bitcoin ve kripto para satın almak için Cex.io'ya bu linkten üye olarak komisyon avantajlarından yararlanabilirsiniz.

Elbette Hoskinson bu konuda haklı, çok sayıda heyecanlı DeFi geliştiricisinin geride kalmamak için gerekli güvenlik protokollerine ehemmiyet vermeden yayına başladığı biliniyor. Bunların birçoğu güvenlik zafiyetleriyle hizmet vermeye başladığı için siber saldırılara maruz kaldı. Blockchain alanında yetişmiş insan sayısının azlığı ve piyasanın sunduğu fırsatlar girişimcileri buna itiyor.

Cardano (ADA), Ethereum (ETH) İle Yarışabilecek Mi?

Etkinliğin en can alıcı sorusu bu olabilir. Ethereum (ETH) dApp ve DeFi ekosisteminde çok ciddi bir büyüklüğe ulaştı. Dünya genelindeki neredeyse tüm token projeleri bu ağda işlem görüyor. Bu konuya Hoskinson iddialı bir cevap verdi.

“En büyük biziz diyorlar, evet en büyük sizsiniz. Dev bir okyanusun dibindeki gölette en büyük balık olduklarını iddia ediyorlar. Şu an hepimiz küçük bir gölette savaşıyoruz ama koca bir okyanus var”.

Cardano (ADA) kurucusu kısa süre içinde Bitcoin (BTC)’in 88.000 dolara ulaşacağını tahmin ediyor. Umarız Cardano (ADA) için öngördüğü tarihler gibi olmaz ve Bitcoin (BTC) 88.000 dolara ulaşır.

Hoskinson, şaka coinlere son derece soğuk ve onların ekosisteme zarar verdiğini düşünüyor. Katıldığı etkinlikte bu konuya da değindi, tüm bunları aşmalıyız diyen ünlü geliştirici er ya da geç bunun olacağına inanıyor.

Elbette bu yorumlar Dogecoin topluluğunu kızdırdı.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar