reklamı kapat

Twitter TRON Ofisini Ziyaret Etti, Ortaklık Söz Konusu Olabilir Mi?

21:00
11 Temmuz 2018
  • Kartal ParıltıKartal Parıltı

Twitter ve TRON (TRX) önemli bir anlaşmanın eşiğinde olabilir. TRON kurucusu Justin Sun bugün Twitter çalışanlarından birkaçının TRON ofisini ziyaret ettiğini duyurdu ve Twitter çalışanlarıyla birlikte bir fotoğraf paylaştı.

İki şirketin bir anlaşmaya ulaşabilmesi için kimyalarının uyumlu olması gerekir, kripto para dünyası için de bu durumun aynı olduğu söylenebilir. Ancak TRON ve Twitter henüz bir ortaklık yapılacağına dair bir açıklamada bulunmadı ve Justin Twitter’ın bu ani ziyaretinin sebebini belirtmedi.

Daha önce Alibaba ile TRON arasında bir ortaklık olacağına dair spekülasyonlar vardı. Geçtiğimiz aylarda da PornHub ödemelerde TRON kabul ettiğini açıklamıştı. Ardından TRON Shiftmarket ile yaptığı anlaşma ile FX alanında bir açılım yapmıştı.

TRON geçtiğimiz ay Ethereum ağından ayrılarak kendi ağını başlattı. TRON ekibi o zamandan beri birçok anlaşma ve ortaklığa imza attı. TRON ekibi anlaşmalar ve ortaklıklarla birlikte TRON topluluğunu ve geliştiricilerini TRON ekosisteminin sürekliliğinin sağlanabileceğine inandırdı. Birçok kripto para borsası TRON token değişimini destekledi, Binance, Bitfinex ve OKEx bu borsalardan bazılarıydı.

TRON kendi ağı üzerindeki projelere destek olmak amacıyla, 10 projeye 20 bin dolarlık bağışta bulundu. Böylece merkezsiz uygulamaların sayısının artırılması planlanıyor. TRON’un bu adımı kripto dünyasında rekabet ettiği diğer kripto paralarla yarışabilmek adına atıldı.

Diğer yandan TRON token değişimi süreci ve ortaklıklar kurulmaya devam ederken, IOTA ve Tether TRON’u piyasa değeri olarak geride bıraktı. TRX mayıs ayının başlarında hızla yükseldi ve ilk 10 kripto para arasına girmeyi başardı, değeri 0,09 dolar seviyesine kadar ulaştı. Ancak birçok yatırımcının beklentisinin aksine çıkışını devam ettiremedi ve şu anda 0,03 dolardan işlem görüyor.

Kaynak: Ethereumworldnews

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

ETİKETLER