X


Tron’un Milyar Dolarlık Partneri Hangi Şirket?

Tron'un milyar dolarlık partnerinin hangi şirket olacağı tartışılırken Coinness bu şirketi açıkladı.
14:00
13 Ekim 2018
Okuma Süresi: < 1 Dakika

CoinNess.com Tron Vakfı’nın “milyar dolarlık” gizli partnerinin Baidu olacağını açıkladı. CoinNess’e göre resmi açıklama bir hafta içinde yapılacak. Haber portalı gelişmeyi şu tweet’le duyurdu:

Tron Çin’in IT Devi Baidu İle İşbirliği Yapıyor

Tron ekibi CoinNess.com’a Tron’la Çin’in IT devi Baidu arasında bir partnerliğin onaylandığını iletti. Baidu Cloud bunu önümüzdeki hafta resmi olarak açıklayacak.

Tron topluluğunda gelişme büyük bir heyecan dalgası yarattı. RoDijk1 isimli kullanıcı Baidu’nun büyüklüğüne dikkat çekti:

StatCounter’a göre şirket Çin’in online arama marketinin %66’sını kontrol ediyor. Şirketin en yakın rakibi Alibaba’nın Shenma’sı marketin yalnızca %14’ünü kontrol ediyor.

Popüler bir Tron kullanıcısı WLFOFMYST ise olaya önce şüpheci yaklaştı:

Deli gibi spekülasyon yapılıyor, tıpkı eskiden HulkHogan fanlarının yaptığı gibi. Tamam harika, bunu seviyorum! Medya bir kere daha sallanacak. Tek bir şey… Bunun Baidu olduğunu söylemezdim. O partnerlik çok önce duyuruldu.

Parnerliğe dair son sözlerim:

Fiyattaki yükseliş bunun büyük ihtimalle Baidu olduğunu düşünmeye itiyor beni. Tron fiyatının habere tepki vermesi bana sızıntının büyük ihtimalle inandırıcı olduğunu söylüyor. Fiyat şu anda pek tabii “entegrasyon” sürecinde olabilir.

Baidu hakkında

Baidu, internet hizmetleri ve ürünleriyle öne çıkan Çin merkezli ve çok uluslu bir şirket. Merkezi Pekin’de bulunan şirket yapay zeka sektöründe de büyük bir atılım yaptı. Baidu’nın Küresel İş Birimi, çeşitli uygulama ve hizmetlerle birlikte uygulama geliştiriyor. Şirketin dünya çapında 2 milyarın üzerinde aktif kullanıcısı bulunuyor.

Kaynak: ethereumworldnews.com

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar
ETİKETLER