X


Tron Kurucusu: On Milyarlarca Dolar Değerindeki Şirketle Birlikte Çalışacağız

Tron (TRX) CEO'su Justin Sun Twitter üzerinden büyük bir ortaklığa imazaa atacaklarını duyurdu ancak detay vermedi.
22:00
12 Ekim 2018
Okuma Süresi: 2 Dakika

Tron CEO’su Justin Sun henüz adını vermediği bir şirketle onlarca milyar dolarlık anlaşma yapacaklarını belirtti.

Twitter üzerinden paylaşımda bulunan Tron CEO’su detaylara dair herhangi bir şey ifade etmedi:

Sonunda, on milyarlarca dolar değerinde bir sektör deviyle ortak olacağız. Şirketin ismini tahmin edin.

Tron topluluğundan Tron’un yeni ortağının hangi şirket olabileceğine dair birçok tahmin yapıldı. Bazı tahminler Alibaba üzerinde yoğunlaşıyordu çünkü Justin Sun Alibaba kurucusu Jack Ma’nın kurduğu bir üniversiteden mezun olmuştu. Buna karşılık Alibaba’nın on milyarlar değerinde değil 500 milyar dolar değerinde olduğu için Tron’un gizli ortağının Alibaba olamayacağı ileri sürüldü.

Alibaba dışında Baidu, Clover ve hatta Disney tahminler arasında bulunuyor. Haberimizi hazırlarken henüz Tron tarafından açıklama yapılmadı. Yani halen şirketin hangisi olduğu belirsizliğini koruyor.

Daha önce Justin Sun Tron’un yeni güncellemesi yüklendikten sonra Tron’nun Ethereum ve EOS’u hızıyla çok fazla geride bırakacağını, sonuç olarak Tron değerinin yaklaşık %8 artacağını ifade etmişti. Eylül ayının sonlarında Tron BittTorrent’i satın almasıyla ilgili detayları paylaşmıştı. Son haberlere göre Tron Atlas adı verilen bir proje üzerinde çalışıyor. Bu proje sayesinde TRX token’ları içerik paylaşılan bir ortamda kullanılacak. Genellikle Justin Sun icraattan çok açıklamalarıyla gündeme geliyor ve bu yüzden eleştiriliyor. Güncellemelerin ardından Tron’un akıbetinin nasıl olacağını hep birlikte göreceğiz.

Haberimizi hazırladığımız sıralarda TRX piyasa değeri olarak 11. sırada yer alıyor. TRX token’ları 0,022 dolardan işlem görüyor ve son 24 saatte %1,84 değer kazanmış durumda.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar