X


Tron’dan Bir Rekor Daha!

Tron rekorları alt üst etmeye devam ediyor.
20:00
13 Aralık 2018
Okuma Süresi: < 1 Dakika

Merkezsiz oyun uygulaması TronBet 24 saatlik hacimde 1 milyar TRX’e yaklaştı.

Tron Blockchain’indeki merkezsiz uygulama ekosistemi resmen altın çağını yaşıyor ve TronBet TRX işlem hacminde çıtayı çok yükseğe çıkardı.

DappReview Twitter’dan TronBet’in 24 saatte neredeyse 1 milyar TRX işlem hacmine ulaştığını aktardı. Dolayısıyla TronBet, bir başka merkezsiz uygulama olan 10,7 milyon işlemin yapıldığı rakibi TronDice’ı açık ara geride bıraktı. DappReview’ün tweet’i şu şekilde:

TRONbet için harika bir eşik! son 24 saatte neredeyse 1 milyar TRX’lik hacim ve bir günde 13 milyon TRX kar payı, evvelden 18k’nız varsa her gün 10k TRX alacaksınız.

Tron merkezsiz uygulama listesine baktığımızda TronBet’in kullanıcı sayısı bakımından 2. sırada yer aldığını görüyoruz. Ancak iki uygulama arasındaki işlem hacmi farkı inanılmaz boyutlarda.

2.211 kullanıcıya sahip TronDice’ın 24 saatlik hacmi 10.791.247 TRX. 2195 kullanıcılı TronBet ise 993.909.578 TRX günlük hacme sahip.

Tron yeni “merkezsiz uygulama kralı” mı?

Tron’un ölçeklenme ve saniye başına işlem sayısı gibi avantajları sebebiyle Ethereum’daki Blockchain Cuties ve Bitzens gibi bazı oyunlar yakın zamanda Tron’a geçti. Bu gelişme Tron’un zaten yüksek özgüvenini daha da artırdı ve Justin Sun şöyle konuştu:

ETH ve EOS geliştiricileri merkezsiz uygulamalarını Tron’a taşırsa Tron onları, platformlarının çöküşünden kurtaracak bir fon oluşturacak.

Bazıları bu tweet’i överken bazıları sarakaya aldı. Bir grup “orta-yolcu” ise böyle bir açıklamanın kripto para camiasında ayrışmaya yol açacağını belirtti.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar