reklamı kapat

Tron CEO’su, Buffet İle Buluşmasıyla İlgili Yeni Açıklamalar Yaptı

Merakla beklenen Buffet-Sun buluşmasında Tron CEO’su yardıma ihtiyacı olduğunu açıkladı…
15:00
11 Haziran 2019

Tron CEO’su Justin Sun, Warren Buffet ile yiyeceği öğle yemeği için tüm kripto para ekosistemindeki liderlerin yardımına ihtiyacı olacağını açıkladı. CEO, Warren Buffet’la buluşmasını açıklamadan önce duyurunun duyurusunu yaparak merak uyandırmayı başarmıştı. Ardından yaptığı açıklamanın detaylarını da bu yazımızda sizlerle paylaşmıştık.

Kriptolar ve Gelenekseller

Bitcoinist’in haberine göre, Justin Sun 11 Haziran’da Yahoo! Finance’e verdiği röportaj sırasında Warren Buffet ile yiyeceği öğle yemeği hakkında bazı açıklamalar yaptı. Bu yemek için yıllık yardım müzayedesinde 4.56 milyon dolar ödeyen Sun, kendi projesinin toplantının odağını oluşturmaması gerektiğini dile getirdi. Tron CEO’su yemeğin amacıyla ilgili şunları dile getirdi:

Bu öğle yemeğinin kripto para dünyasıyla geleneksel yatırımcılar arasında bir köprü olmasını istiyoruz. Bu yüzden Blockchain endüstrisindeki tüm liderleri her iki tarafa da fayda sağlayacak şekilde daha fazla iletişim kurmaya davet edeceğim.

Bilindiği üzere Sun, kripto para birimleri üzerindeki duruşuyla Tron platformunun ve TRX token’ının tanıtımına yoğun bir şekilde odaklanıyor. Bunun yanında Sun sıklıkla Ethereum gibi diğer Blockchain ağlarının liderlerini de eleştiriyor.

İlginç Buluşma

Bunun yanında tarihi belli olmayan bu buluşmada Buffet yaşça büyük olan taraf olacak. Bu da görüşmeyi ilgi çekici kılacak farklı bir kriter olarak karşımıza çıkıyor. 88 yaşındaki Berkshire Hathaway CEO’su Bitcoin’e karşı olan olumsuz tavırlarıyla tanınıyor. Buffet geçtiğimiz zamanlarda Bitcoin’i “fare zehri”, “kumar aracı” ve “yatırım yapılmaması gereken şey” olarak nitelendirmişti.

Öte yandan Justin Sun, Buffet karşısında işinin çok zor olduğunun da farkında. Bunun farkında olduğunu, “Sadece üç saat içinde Buffet’ı kripto para almaya ikna etmek gerçekçi bir beklenti değil” sözleriyle dile getiriyor.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz. Haftanın önemli gelişmelerini takip etmek için e-posta bültenimize Abone Olun