X


Tron CEO’su Bu İddiası İle Herkesi Kendine Güldürdü!

Justin Sun'dan ilginç 10 milyar kullanıcı açıklaması!
22:22
20 Eylül 2020

Kripto para sektörünün tanınan isimlerinden Justin Sun, aslında kuruculuğunu yaptığı Tron (TRX) kripto par biriminden çok yaptığı ilginç açıklamaları ile tanınmakta. Genellikle yaptığı duyurular ve bunların “boş” çıkması ile bilinen Justin Sun, bu seferki açıklaması ile ise tam anlamıyla kendisini gülünç bir duruma düşürdü.

Tron CEO’su, Tron’un blockchain ağını kullananların sayısının 10 milyar kişiyi geçtiğini iddia etti ve bir tweet ile bu durumu hem duyurdu hem de kutladı. İlginç olan ise dünyanın toplam nüfusunun bile 10 milyar olmaması olarak biliniyor.

Tron Ağında Kaç Kullanıcı Var?

Sun’ın bu açıklamasından sonra birçok isim Twitter’dan bununla ilgili şaka yaptı ve durumun ne kadar gülünç olduğu çok daha net bir şekilde anlaşıldı. Justin Sun ise olayın anlaşılmasından sonra bunun bir yazım hatası olduğunu belirterek olay hakkında özür yayınladı.

Sun açıklamasını düzelterek kullanıcı sayısının 10 milyon olduğunu ve sıradaki hedefin 100 milyon kullanıcı olduğunu vurguladı. Ancak Justin Sun’a ve Tron ekosistemine olan güven oldukça düşük ve Sun’ın Tron ağı hakkındaki 10 milyon açıklamasının bile gerçekçi olmadığı tahmin ediliyor.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar