X


TRON 2 Milyonun Üzerinde Kullanıcıya Ulaşacak

TRON ödeme ağını genişletmek adına yeni bir anlaşma yaptı.
08:30
25 Ağustos 2018
Okuma Süresi: 2 Dakika

TRON ekibi TRX token’ını küresel ödeme seçeneklerinden birisi haline getirebilmek adına bir adım daha attı. TRX 182 ülkede 2 milyonun üzerinde müşterisi bulunan CoinPayments’a eklendi.

CoinPayments şu duyuruyu yaptı:

TRX’i Coinpayments’da görmekten çok mutluyuz. 2 milyonu aşkın müşterimiz artık TRX ile ödeme kabul edebilecek. Bu sayede e-ticarette TRX yaygınlaşmış olacak.

CoinPayments dünyadaki ilk ve en büyük kripto para ödeme sağlayıcılarından. Ayrıca CoinPayments en kapsamlı çevrim içi kripto para platformlarından biri. Platform aracılığıyla satıcılar BTC ya da diğer kripto para ile yapılan ödemeleri kabul edebiliyor ve platformun kullanışlı olması alışverişin kolayca tamamlanmasını sağlıyor. Platformun hedefi birleşerek büyüyen kripto para piyasasında lider olmak, bu amacı gerçekleştirmeye yönelik geliştiriciler yeni kripto paraları platforma eklemeye devam ediyor.

CoinPayments’a göre TRON’un verileri oldukça iyi, basit bir ICO’dan geçti ve geliştirilmiş bir altyapıya sahip. TRON’un piyasa değeri platforma eklenmesindeki en büyük etkenlerden biri. TRON ayrıca içerik üreticilerine ödeme yapmak için de kullanılabilecek.

Geçtiğimiz haftalarda TRON kurucusu Justin Sun BitTorent’i resmen satın aldığını duyurmuştu. İnternet trafiğinden büyük pay alan ilk merkezsiz oluşumlardan biri olan BitTorrent ile TRON ekibi interneti tamamen merkezsiz hale getirebilmek adına birlikte çalışacak.

Diğer yandan TRON topluluğu TRX bilinirliliğini artırmak adına yapılan bir kampanya kapsamında Kanye West’e ve Papa Francis’e TRX göndermişti. Twitter üzerinden başlayan furyaya birçok kullanıcı katıldı ve birçok ünlü isme TRX gönderildi.

Kaynak: Ambcrypto

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar
ETİKETLER