X


Papa Francis Ve Kanye West Artık Tron Sahibi!

Tron topluluğu yeni düzenlenen kampanyada ünlü şahsiyetleri hedef aldı.
08:30
19 Ağustos 2018
Okuma Süresi: 2 Dakika

Tron’un kripto para piyasasındaki en aktif topluluklardan biri olduğu biliniyor. Tron topluluğu, kullanıcıların Twitter üzerinden TRX göndermesini sağlayan yeni protokolü sonuna kadar kullanıyor. Dün itibariyle (Seedit) platformu üzerinden Kanye West, Ellen ve Papa Francis gibi ünlü şahsiyetlere TRX gönderildi.

#OperationTronStorm kampanyası kapsamında Tron topluluğu internet ortamında Tron farkındalığını artırmak adına ana akım medyanın etkili kişilerini hedef alıyor. Kampanya kapsamında ulaşılan kişilere göz atalım…

Kanye West

Bir Tron kullanıcısı ünlü şarkıcıyı mention’layarak “Cüzdanın doluyor dostum! İşte senin için 50 TRX daha!” şeklinde tweet attı ve bir görsel paylaştı. Görselde West’in 84 kere tiplendiği ve bunun sonucunda 502 TRX aldığı görülüyor.

Papa Francis

Katolik dünyasının lideri Papa Francis’in “Tanrının sevgisini kucaklayarak dünyayı değiştiririz ve tarihi dönüştürürüz.” tweet’ine bir kullanıcı “+10 @GoSeedit” şeklinde yorum yazdı. Daha sonra bunun ekran görüntüsünü paylaşarak “Papa artık @GoSeedit sayesinde resmen bir TRX sahibi” yazdı.

Bir diğer kullanıcı ünlü şarkıcı Snoop Dogg’un bir tweet’inin altına, GoSeedit’le kendisine 10 TRX gönderdiğini yazdı. Öte yandan Kanye West’e TRX gönderen Twitter kullanıcısı Ellen DeGeneres’i de es geçmedi.

@TheEllenShow Programının konuklarının bunu duyması gerek! Lütfen aşağıdaki linki oku. TRON’a hoş geldin hediyesi olarak sana 25 TRX gönderiyorum. Büyük saygılar @TheEllenShow +25 @GoSeedit

Kampanyanın Twitter’da Tron farkındalığını büyük oranda artıracağı aşikar. Tron fiyatına etki edip etmeyeceğini ise zaman gösterecek. Tron yazımızın yayıma hazırlandığı sırada %7,98’lik düşüşle 0,0216 dolardan işlem görüyor.

Siz de yeni ödeme platformu Seedit üzerinden dünyanın dört bir yanındaki Twitter ve internet kullanıcılarına TRX token’ları gönderebilirsiniz.

Kaynak: dailyhodl.com

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar