X


Terra Ekibinden Yeni Açıklamalar: Terra 2.0 ve LUNA Airdrop’una İlişkin Detaylar!

Terra ekibi, sabah erken saatlerde Twitter hesabından yaptığı açıklamalar ile Terra 2.0'a ilişkin çeşitli detayları paylaştı.
08:50
27 Mayıs 2022
Okuma Süresi: 2 Dakika

Terra ekibi, resmi Twitter hesabından Terra 2.0’a ilişkin çeşitli açıklamalarda bulundu ve süreç ile ilgili birçok detay bilgiyi Terra topluluğuna duyurdu. Terra ekibi, topluluğun Terra 2.0’ın lansmanını koordine etmek için 24 saat çalıştığını ifade ederek Terra 2.0’ın 28 Mayıs’ta Türkiye saati ile 09.00’da (06.00 UTC) başlatılacağını belirtti.

Terra Ekibinden Açıklamalar

Terra topluluğu tarafından yakın zamanda yapılan oylama sonucunda Terra 2.0’ın başlatılması kabul edildi. Yapılan oylamada Terra 2.0’ın başlatılamsı yönünde alınan kararın sonrasında eski Terra blokzincirinin ismi Terra Classic, LUNA’nın ismi ise LUNA Classic oldu. Binance ve FTX gibi borsalarda dahil olmak üzere çok sayıda kripto para borsası Terra 2.0’ı destekleyeceğini açıkladı.

Bu bağlamda Terra ekibi, sabah erken saatlerde Terra 2.0’a ilişkin yeni açıklamalar yaptı ve Terra 2.0’ın 28 Mayıs’ta Türkiye saati ile 09.00’da (06.00 UTC) başlatılacağını ifade etti. Ekip, eski Terra blokzinciri olan Terra Classic’teki çoğu merkeziyetsiz uygulamaların (dApp) Terra 2.0’a geçiş yapmayı kabul ettiğini açıkladı.

Terra Ekibi, LUNA Airdrop’una İlişkin Detayları Paylaştı

Terra ekibi, resmi Twitter hesabından yaptığı açıkalamalarda, LUNA airdrop’u 28 Mayıs 2022’de yeni Terra blokzincirinin ilk bloğunda gerçekleşeceğini belirtti ve yapılacak airdrop’a ilişkin detayları paylaştı. Yapılan açıklamalarda, airdrop’a merkezi kripto para borsaları aracılığı ile katılacak kullanıcıların ise detaylar için borsa ile iletişim kurmaları gerektiği ifade edildi.

Ayrıca Terra ekibi, Terra 2.0’ın başlatılması yönünde alınan karar başta olmak üzere tüm bu sürecin oldukça hızlı ilerlediğini dile getirdi ve Terra topluluğuna teşekkür etti.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar